Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

Kardeşim ebayden 80-90 TLye arcamx diye bir aksiyon kamera almış. El koydum :) Araç aparatı, gidon aparatı ve kask aparatı var. Kask aparatını ayarlamaya benim zekam yetmedi. Bisiklette kullandım hep kaymış video çöp :(

Bugün dur şunu araç kamerası olarak kullanayım dedim. Burada da bir enayilik var. Cama takınca yukarıdan aşağıya duruyor görüntüyü ters çekiyor. Kamerayı ters takarsan bu sefer de başlat bitir düğmeleri çalışmıyor. Mecburen önce başlatıp sonra yerine takıyorum ve bitince de hala kayıttayken çıkarıyorum. Videoları 5 dk lık klipler halinde çekiyor. Bende birleştirme programı yok . Mecburen youtube a birleştirttim. O da 15 dk ile sınırlı imiş. İlk 5 dk yı alamadım o yüzden. Son 13 dk nın klibi bu ...Bir de YT dinlediğim radyo şarkılarına hep telif hakkı verdi ben de mecburen sesi silip bu saçma müziği koydum haberiniz olsun. Bütün bunları niye anlatıyorum. Almayı düşünen varsa olay budur ... Fazla para vermeye gerek yok hiç yoktan iyidir deniyorsa alınabilir bence :)

Not: isim koymayı unutmuşuk videoya idare ediverin gari. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

24 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Kardeşim ebayden 80-90 TLye arcamx diye bir aksiyon kamera almış. El koydum :) Araç aparatı, gidon aparatı ve kask aparatı var. Kask aparatını ayarlamaya benim zekam yetmedi. Bisiklette kullandım hep kaymış video çöp :(

Bugün dur şunu araç kamerası olarak kullanayım dedim. Burada da bir enayilik var. Cama takınca yukarıdan aşağıya duruyor görüntüyü ters çekiyor. Kamerayı ters takarsan bu sefer de başlat bitir düğmeleri çalışmıyor. Mecburen önce başlatıp sonra yerine takıyorum ve bitince de hala kayıttayken çıkarıyorum. Videoları 5 dk lık klipler halinde çekiyor. Bende birleştirme programı yok . Mecburen youtube a birleştirttim. O da 15 dk ile sınırlı imiş. İlk 5 dk yı alamadım o yüzden. Son 13 dk nın klibi bu ...Bir de YT dinlediğim radyo şarkılarına hep telif hakkı verdi ben de mecburen sesi silip bu saçma müziği koydum haberiniz olsun. Bütün bunları niye anlatıyorum. Almayı düşünen varsa olay budur ... Fazla para vermeye gerek yok hiç yoktan iyidir deniyorsa alınabilir bence :)

Not: isim koymayı unutmuşuk videoya idare ediverin gari. 

Abi 80-90 a bile gerek yok bak buyur 65tl lik kamera

--0 dakika sonra eklendi--

Son videoda bir ayrıntı var bakalım kim bilecek

--2 dakika sonra eklendi--

1. videoda da eşine nasıl giyim mağazasından alışveriş yaptırılmaz dersi var hahahahaha

Kameram da bu işte

http://www.hepsiburada.com/brees-h-2028-dvr-full-hd-1080p-arac-kamerasi-p-OTHKM5001046

Doğan Kurban tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Doğan Kurban yazdı:

Abi 80-90 a bile gerek yok bak buyur 65tl lik kamera

Neyse işte ben para vermedim. Böyle bir şey var almayı düşünn varsa olayı budur. Bu bir de çok amaçlı seninki öyle mi bilmiyorum. Yani bisiklette, denizde falan da kullanılabiliyor. Mesela hafta sonu bisiklette de kullanacağım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.