Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Araç İçi Kameralar Hakkında

Önerilen Mesajlar

Biz de bugün araç kamerasını torpido üstünden tesisatı çekerek teybe bağladık. Sonuç güzel oldu ama tek kötü yanı elektriği kesmemesi oldu hahaha. Neyse bir ara çakmaklıktan montaj yapayım bari.kameranın kablosundan 1cm bile görünmüyor.

2b1bfcc0cd02359293b498375c9e3b08.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Teoman Saraç said:

Nası yani?  Bende teybe bağlayınca ekrana görüntü geliyo sandım :D ya ne inad ediyonuz alsın sürekli elektirik nolcak? :D Alt tarafı akü azalır :D

5 gün yatıyo araba yahu.Bir de aküyü yemeyelim sonra

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Teoman Saraç said:

1.Sanki benim araba yatmıyo :D

2, 2 gün için kameraya ne gerek :D

3.Bişi olmaz alt tarafı 200 tl cik... :D

Senin kamera hareket sensörlü sürekli aktif değil ki. Bizim sokak sürekli aktif. Sürekliönünden araba yaya geçiyor. Riske almam girişinden sökerim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Gürkan Çakıroğlu said:

Benim kamerayı ne zaman bağlayacaksın?

Yalnız küçük bir sorun var henüz kameram yok :)

Sen iste bendekini söker hallederim.. Senin canın sağolsun. Ya da @Doğan Kurban da vardır bişeyler ondan alırız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Volkan Ö. said:

Hala çözemedim çift taraflı bantla çoklayıcı gi dağ yolcu bölümünün soluna yapıştırmayı planlıyorum. Sonuçta çok dandik bisey üç güne kırılırsa birde çift taraflı banti temizlemem gerekecek. b9cdefb8feb8746e48a99b907a6a8e01.jpg

çoklayıcı ile uğraşmayın.kameraya uygun adaptör bulum hat cekin.ben öyle yaptım.fd41818643d587caafe5681b241f19b5.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.