Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Geri Görüş Kamerası 5" Ayna Monitör Yapmak İsteyenler

Önerilen Mesajlar

Doğanım gündüz arkadan yansıma yaparsa biraz bozuk oluyor fakat gece felan çok güzel oluyor bir rahatlıkmış.Senin bağaj kapağındakinden kamera

gece çekimi de koyarım net anlaşılır o zaman

Kamerayı direk farkettim abi.Güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayna değişiyor mu ? nasıl oluyor bu iş, mesela kendinden kararan ayna var diyelim, bu özellik bozuluyor mu ?

Almış olduğunuz Monitör aynayı mevcut aynanın üzerine klipsleri ile takıyorsunuz.Bu ayna da biraz karanlık arkadan gelen ışıklar fazla rahatsız etmiyor

Osman Türkol tarafından düzenlendi
eksik cümle
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Benim de buna çok ihtiyacım var. Malum araç büyük. Ford'da orijinal olarak yapmadıklarını söylediler. Yani kamerayı takıyorlar ama görüntüyü aracın kendi 8" Sync2 Ekranına vermiyorlar, aynaya veriyorlar. Bu şekilde (sensörler, kamera, aynaya monitör) 550 tl fiyat verdiler.

Kaliteli bir ürünü, uygun bir fiyata nerede nasıl yaptırabilirim, yardımlarınızı rica edebilir miyim? Uygulamayı kendiniz mi yaptınız Osman Bey?

Teşekkür ederim.

Volkan G. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun güzel uygulama

Teşekkürler Serdar kendi çapımız da yapıyoruz işte

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Benim de buna çok ihtiyacım var. Malum araç büyük. Ford'da orijinal olarak yapmadıklarını söylediler. Yani kamerayı takıyorlar ama görüntüyü aracın kendi 8" Sync2 Ekranına vermiyorlar, aynaya veriyorlar. Bu şekilde (sensörler, kamera, aynaya monitör) 550 tl fiyat verdiler.

Kaliteli bir ürünü, uygun bir fiyata nerede nasıl yaptırabilirim, yardımlarınızı rica edebilir miyim? Uygulamayı kendiniz mi yaptınız Osman Bey?

Teşekkür ederim.

Aynayı ve kamerayı aliexpresten aldım 30 gün gibi geldi daha sonra sanayide işçiliğine güvendiğim bir elektrikçi arkadaşa montaj yaptırdım O kadar hiç de zor değil 

ayna 20 dolar ,camera 520 tvl 26 dolar arka kapağa özel olduğundan 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayna'dan kastettiğiniz, aynanın üstündeki parça olsa gerek değil mi? Cehaletime verin, aracın aynası değişmiyor, yukarıdan bir parça ile aracın kendi aynasına görüntü yansıtılıyor gibi anladım ben görüntülerden. Ayna komple değişmiyor yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almış olduğunuz Monitör aynayı mevcut aynanın üzerine klipsleri ile takıyorsunuz.Bu ayna da biraz karanlık arkadan gelen ışıklar fazla rahatsız etmiyor

Ayna'dan kastettiğiniz, aynanın üstündeki parça olsa gerek değil mi? Cehaletime verin, aracın aynası değişmiyor, yukarıdan bir parça ile aracın kendi aynasına görüntü yansıtılıyor gibi anladım ben görüntülerden. Ayna komple değişmiyor yani.

siz aracınıza uygun kamerayı ve aynayı getirin elektrikçi size bağlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Örnek olarak, ayna buna benzer bir şekilde geliyor. Navigasyonlusu, bluetoothlusu bile var. Kararan ayna iptal oluyor.

2-7car-camera-recorder-tft-rearview-mirr

yok Ozan benimki sade bu kadar teferruat yok.sadece ayna ve monitör görevi var o nedenle 20 dolar ucuz olanı 5" lik

http://www.aliexpress.com/item/480-x-272-5-Inch-Color-TFT-LCD-Screen-Wide-View-Angle-Car-Rear-View-Mirror/2051467791.html

benim getirdiğim ayna linki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Osman Türkol abi güzel günlerde kullan. başarılı bir çalışma olmuş. fakat  dikiz aynasına tırnaklarla tutturuyoruz anladığım kadarıyla ve bundan dolayı ilerleyen süreçlerde ses yapma durumu olabilir diye düşünüyorum. umarım böyle bir sorunla karşılaşmazsın. tekrar güzel günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.