Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bugün aslında .....

Tevfik

Önerilen Mesajlar

Bugün öğlen ameliyathaneden çıkınca biraz hava alma ihtiyacı ile Tünektepe'ye çıktım.

6.5 km'lik güzel bir tırmanma etabı sonrasında nefis bir Antalya manzarası (çektiğim foto aşağıda)

tunektepe.jpg

Akşama da kısmetse ve de erken çıkabilirsem Burdur - Isparta üzerinden eve gideceğim, yolu yaklaşık 220 km uzatmış olacağım ama değer... B)

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nsan uzun yolda araba kullanırken yavaş yavaş çok tehlikeli bir büyünün

etkisine kapılıyor. Ne o? Bir tür özgürlük yanılsaması mı? Bu sorunun en

haşin ve derin cevabını J. G. Ballard'da buldum. Şöyle diyor yazar:

"Saatler boyu parmak uçlarında kendi ölümünü tutuyor olmanın gizli

büyüsü..."

http://www.youtube.com/watch?v=shElKdy_znQ&feature=player_embedded

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

Bugün bana ve oglumla hertürlü sert ve disiplinsiz davranışlarımıza ragmen...hiçbir zaman bizi yolda bırakmayan...hertürlü zorlugu aşan...tüm keyifli ortamını bize sunan yol 2 yıllık yol arkadaşımdan ayrılmak üzereyim...kendisine çok saygı duyuyorum...ilk defa bir arabadan bu kadar ayrılmak zor geliyor artık eve girmeden önce otoparkta onun sevimli poposunu görüp içeri girmenin hazzını yaşayamamak üzüyor beni...saygı duyuyorum sana Focus....sanki evden bir bireyin ayrılması gibi geliyor...üzücü...ama yeni yol ayrımları yeni düşüncelerin olması...yeni yaşam ümidinin oluşmasını sağlıyor insanda...doktorumunda iletisinde oldugu gibi yeni bir oyuncakla oynamanın çekiciliği zannedersem....neyse içimi döktüm sadece...gerğde kalansa...Boranın anahtarlıgı onu hatırlatan.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.