Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

C max Hasar Hakkında

Levent Okutan

Soru

Merhabalar malesef bu hafta başımızdan talihsiz bir kaza geçti ...aracımın ön plastik tampon ve aksamı kaza sonrasında kullanılamaz durumda ..servise götürdük aracı ortalama 8.000 tl hasar çıkardılar..çok fazla ama ses çıkarmadım yapılsın dedim..Şimdi acaba Aracımın birebir aynı parçaları takılrmı ?( ön izgara ve sis lambaları etrafındaki Krom kaplamalar falan).Hava yastıkları da patlamadı anlamadım..

IMG-20150831-WA0003.jpg
IMG-20150831-WA0005.jpg

Levent Okutan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

İşin içine servis girince maalesef fiyatlar yükseliyor. Geçenlerde Bursa da bir ablamız dur kalk trafikte dur kısmını atlayıp arkamdan çarptı. Servise gitsem çizik dahi olmayan bagaj kapağım şimdi hurda olmuştu. Kasko anlaşmalı özel servise verdim. Bagaj kapağı orj den daha düzgün olmuş. Orj biraz biçimsizdi çizgileri. Ve orj tampon değişikliğiyle yırttık. Servis öncesi sağlam bir özel servis düşünebilirdin. Hasar kayıtlarda daha da düşük çıkardı sanırım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

geçmiş olsun

belki ön tampondaki sensörlerin kablosu koptuysa, silecek suyu haznesi çatladıysa, iki far arasındaki plastik veya metal direk çatladı, eğildi yada kırıldıysa bla bla bla... adam eline alıyor kağıdı, ne parça değiştirecekse tek tek yazıyor + işçilik atıyorum 10 saat = 1200-1300 tl

mesela focus arka tampon orjinal 1000 tl idi er-ol otomotivde+boya+boya işçiliği = 1500 tl ye ancak çıkar..

serviste durum bu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Geçmiş olsun

geçmiş olsun

belki ön tampondaki sensörlerin kablosu koptuysa, silecek suyu haznesi çatladıysa, iki far arasındaki plastik veya metal direk çatladı, eğildi yada kırıldıysa bla bla bla... adam eline alıyor kağıdı, ne parça değiştirecekse tek tek yazıyor + işçilik atıyorum 10 saat = 1200-1300 tl

mesela focus arka tampon orjinal 1000 tl idi er-ol otomotivde+boya+boya işçiliği = 1500 tl ye ancak çıkar..

serviste durum bu

Geçmiş olsun..

Allah razı olsun..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sadece plastik aksam kırıldı..kalkış yaptım 4 mt gitmedim ki yandan vurdu geçti..öyle ki Bi xenon farların camı ,ampulu hepsi sağlamdı..sadece Farın kuyruk kısmaındaki bağlantı uçları kırık gibiydi..sadece  farlların çifti 3.000 tl olması lazım..radyatörde su sızıntısı görmedim kazdan sora çekiciyle uğraşmadan evime geldim ..yani çok hasar yoktu..aracımın değerinden ne kadar düşer sizce..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sadece plastik aksam kırıldı..kalkış yaptım 4 mt gitmedim ki yandan vurdu geçti..öyle ki Bi xenon farların camı ,ampulu hepsi sağlamdı..sadece Farın kuyruk kısmaındaki bağlantı uçları kırık gibiydi..sadece  farlların çifti 3.000 tl olması lazım..radyatörde su sızıntısı görmedim kazdan sora çekiciyle uğraşmadan evime geldim ..yani çok hasar yoktu..aracımın değerinden ne kadar düşer sizce..

Kayıp aman aman olmaz hatta işi bilen adam için (alıcı) kayıpsız bile satılır. Kazalı fotoğrafları saklayın kafidir yazılı söylemekten daha faydalı olacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

ülkemizde ne yazık ki artık genelde tramere ve km bakılır olmuş.

komple boyalı tramer kaydı olmayan araç para ediyor,3 parça boyalı hasar kaydı görünen araçlara pert gözüyle bakılıyor olmuş.

değieşen plastik parçalar işi bilen birinin gözünde değer kaybına neden olmaz fakat işi bilmeyen biri 8 binlik ne parçası değişmiş düşüncesiyle alımdan cayma sansı olası durum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Abicim farların kulakçıkları yapılır.Tampon ve plastik aksamla kurtarma ihtimalin varsa biraz üstele servise.Farları değiştirirlerse nerden baksan 4 bin sırf farlar tutar.Kabul ederse servsis dışarıda kendin yaptır götür farları hasar kaydın düşer böylelikle

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.