Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir internet sitesindeki indirilebilir tüm ögeleri tek seferde indirmek

Önerilen Mesajlar

Başlık uzun oldu ancak konuda tam olarak bu. Bir internet sitesi üzerinden jpeg. dosyaları indirmek istiyorum lakin indirmek istediğim belki 1000 tane dosya var,şimdi bunlarla tek tek uğraşmak yerine bunları tek seferde indirebileceğim bir program yada yöntem var mıdır? 

İnternette baya araştırma yaptım ama hemen hemen hepsi komple siteyi indirmek üzerine,bununda zaman ve depolama alanı açısından zor olacağı kanısındayım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Jpeg dediğin şeyler sitede ne olarak duruyor? Yani nasıl sunulmuş

Şöyle söyliyim,şarkı notalarının bulunduğu kağıtları tarayıp her sayfasını numaralandırıp ayrı sayfalar halinde siteye yüklemişler. Sayfa numarasına tıkladığında taranmış sayfanın görseli çıkıyor karşına. Bunu her sayfa için tek tek yapmak çok vakit alıyor.

Adını unuttum ama vardı. :) Hatta istediğin dosya uzantılarını yazıp, boyutlarını bile filtre edebiliyordun. Sitedeki linkleri de kaç basamak ileri götürebileceğini ayarlayabiliyordun. 

Çok iyimiş abi ama ah bir hatırlansa çok daha iyi olur :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Internet Download Manager vardı bu olabilir mi? Resmi sitesi-->> https://www.internetdownloadmanager.com/

Ya ona baktım bulamadım bir türlü sürekli siteyi indirip duruyorum meğerse ''yakalayıcı'' sekmesinden ayarları yapıp öyle indirecekmişiz,çok sağol Saruhan büyük bir dertten kurtardın beni, tabi @Engin Uzunoğlu abinin desteğinide unutmayalım,fikir babası oydu :)

Çok teşekkürler tekrar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Konuyu yeni farkettim, belki gerek kalmamış olabilir ama birilerine lazım olabilir diye söyleyeyim.

Teleport Pro diye bir yazılım var, sitedeki tüm likleri HTML dosyaları ve içindeki tüm embedleri başarılı bir şekilde çıkarıyor. 

Jpg,png vb. de dahil. Hatta salın vikipediye, bir gecede offline kütüphaneniz olsun :))

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.