Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bagaj Çıtası

Önerilen Mesajlar

Ha hah Kamil dendir. Seyahat bildiğin kıtalararası süresi kadar olunca.

Sen trafikte deilmisin hala? Eve gidebildin mi? :)

Bi yerden sonra otobandan çıkıp d100'den geldik.Ona rağmen yine de çok geciktik tabi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bi yerden sonra otobandan çıkıp d100'den geldik.Ona rağmen yine de çok geciktik tabi :D

Dur yakalamisken sorayim... Temde ki calisma ankara istikametinde dimi, istanbul deil? Cuma aksam eregliye gidicem ya direkt d100 den gideyim o vakit...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dur yakalamisken sorayim... Temde ki calisma ankara istikametinde dimi, istanbul deil? Cuma aksam eregliye gidicem ya direkt d100 den gideyim o vakit...

Onu bilmiyorum işte en son ana gelirken kaçmış olduk lakin ibb o bölgenin de yoğunluğunu veriyor evden çıkarken baktın mı tamamdır. Ankara'ya gidenler keyifle gidiyordu hatta el hareketi yapanlar gördüm! (sallıyorum)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu bilmiyorum işte en son ana gelirken kaçmış olduk lakin ibb o bölgenin de yoğunluğunu veriyor evden çıkarken baktın mı tamamdır. Ankara'ya gidenler keyifle gidiyordu hatta el hareketi yapanlar gördüm! (sallıyorum)

Kgm den bakayim en iyisi mudur, hosgeldin :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Doğan Kurban, Abi senin sağ altta "Ecoboost"mu yazıyor. Bende "Econetic Technology" yazıyor :)

Yes 2013 de ecoboost yazıyor.Sonrasında hiçbirşey yazmıyor.Ancak dikiz aynasında biran görüp sonra yanından rüzgar gibi birşey hissedersen anlıyorsun eb olduğunu :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.