Jump to content

Yüksel Koyutürk

Üye
 • Toplam İleti

  10
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

0 Poor

Yüksel Koyutürk Hakkında

 • Yaş 43
 • Derece
  Yeni üye

Profil Bilgileri

 • Yaş 43
 • Şehir:
  İstanbul
 • Arabam:
  Focus 3 sedan
 • Meslek:
  teknisyen
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

41 profil görüntüleme
 1. Focus 3, Direksiyon Desteği Arıza Uyarısı

  Bencede hiç normal bir durum deyil bu gibi arızayı allah muhafaza yüksek suratta olsa ne olur düşünmek bile insan istemez. Onun için bu gibi durumlar göz ardı edilmemelidir.
 2. Triger Seti

  Aynen sinan arkadaşa katılıyorum. ..
 3. 16 Focus Powershift Titanium Aracımda Vites Çevresi Soyulma Sorunu

  Ö der bey ben defalarca içini temizlettim. Ama böyle bir sorunla karşılaşmadım. Arkadaşların dediği gibi serviste hayli hayli deyişimi yaparlar. Ama bu sudan yada başka sıvıdan deyil de sanki sert bir şey tahrip etmiş gibi duruyor.
 4. Kontak Çıkışı Elektrik Nasıl Alınır.

  Çok teşekkür ederim değerli bilgi ve önerileriniz için arkadaşlar.
 5. Kontak Çıkışı Elektrik Nasıl Alınır.

  Çok teşekkürler teoman bey önerileriniz için... görüşmek üzre
 6. Kontak Çıkışı Elektrik Nasıl Alınır.

  Bakın ışte onu bilmiyordum. Bu iyi oldu. Ama bir şey daha var. Onuda sorayım. Ben biraz uğraştım 2 gün önce çakmaklığı sökemedim tahribat yapmak istemedim. Bu esnada onu besleyen sigorta acaba sizin dediğiniz gibi yine enerji belli bir sürede de gidermi eğer gider ise onun çışıdan alcam... ne dersiniz
 7. Kontak Çıkışı Elektrik Nasıl Alınır.

  Mehmet bey konuyu Şöyle izah edeyim. Araca aldıģım cihaz wifi üzerinden bağlanıyor. Sizinde dediğiniz gibi geri viteste alınır kamara elektriği. Yalnız ön monütörü elektriği ise kontak çıkışlı olması lazım. Nitekim monütörün arkası daki wifi cihazını yada möbürü sürekli elektirik altında tutarsak hele kışın bu cıhaz elektrik altında kalır ise akülü boşalmasına sebebiyet verme tehlikesi var o yüzden aracı STOP edince bu devre kesilmesi lazım. Olay bundan ibaret bilmiyorum yanlışımı düşünüyorum.
 8. Merhaba Yekta bey. Günaydın benimde aynı sizin aracınızdaki s şanzuman sorunundan var. Öncelikle nereden başlayacağım. Önerinin nedir. Ben istanbul da oturuyorum.

 9. Focus 3 Alttan Gelen Ses

  Bendede aynı sorun var arkadaşların dediği gibiarnavut taşlarından gidince tıkır yapıyor.Ara ara yapıyor. Ama bariz bir ses deyil. Ben onu direksiyon kutusundan deyil simit ile kutu arasınai şafttan geliyor. Diye düşünüyorum. Buda önemli bir tehlike durumda olacak bir arıza olarak görmüyorum.
 10. Kontak Çıkışı Elektrik Nasıl Alınır.

  Arkadaşlar aracım focus 3 sedan trent standart paket. Araca geri görüş kamarayı takmak isyiyorum hatta takdımda. Yalnız birtek bağlantısı kaldı onu kontak çıkışı olması lazım. Bildiğiniz bir nokta varmı açaba....yorumlarınızı bekliyorum. Kolay gelsin.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.