Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Triger Seti

Sinan Kan

Önerilen Mesajlar

Otomatik Mesaj

Bu konu, Focus II > Ford Garajı > Mk2- Sorular ve Sorunlar kategorisinden Otomobiller Hakkında > Bakım - Servis & Yedek Parça kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,
Focus Club Tr Yönetimi

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende degistirmistim iyi bi firmada fakat 6 ay sonra ses yapmaya basladi gergisini iyi ayarlamalari lazim olcum aletiyle yapsalar super olur aslinda ama devirdaimi degistirmek zorunda kalip bi 300 iscilik daha vermistim bence devirdaimide degistirin v kayisini soylemiyorum zaten ama gergiyide sorun gerilim direncini olcen basit bi alet varmis kayisin gerdirirken yoksada garanti isteyin usta fazla gerildigi icin ses yapmis rulmani bozmus demisti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19.09.2017 - 18:58 tarihinde, Sinan Kan yazdı:

Arkadaşlar aracım 2009 1.6 TDCİ aracımın trigerini degistircem, triger seti, V kayışı işçilik dahil 565 TL fiyat verdiler? Sizce uygun mu?

Triger set dayco beyaz teflon kayışlı olarak 150

Devirdaim pierburg 110.

v kayışı 35.

V kayış rulman tek 25 .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende bugün izmirde devirdaimden gelen rulman sesi icin degistirdim hazir acilmisken 5 yil daha 42000de trigeri degistirmistim keske degistirmeseymisim fazla germisler devirdaimi bozdu 2 sene sonra 40000 km yapip tekrar triger degisti 2010 tdci focus , dayko triger seti 300 tl arti v kayisi , devirdaim pierburg 150 tl, on arka fren balata ve 4 disk torna 400 tl 90000 bakim yag shel helix ultra 100tl, mazot filtresi 30 tl mi hatirlamiyorum hava filtresi 40 tl polen filtresi 20 tl degistirdim 350 tl iscilik aldi hepsine birde turbo hava girisindeki kelepcenin ordan boru catlamis uc ufak kismi 40 tl verdim oda degisti 1250 tl 02.10.2017 ozel servis

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.