Jump to content

Erdem Samancı

Üye
 • Toplam İleti

  24
 • Katılım

 • Son ziyaret

Toplam Beğeni

30 Poor

1 Takipçi

Erdem Samancı Hakkında

 • Yaş 26
 • Derece
  Ambiante

Profil Bilgileri

 • Yaş 26
 • Şehir:
  Trabzon
 • Arabam:
  11 Focus 3 1.6 TDCI Style P HB
 • Meslek:
  Memur
 • Cinsiyet:
  Bay

Güncel Profil Ziyaretleri

101 profil görüntüleme
 1. Arkadaşlar iyi akşamlar, forumdan 3 arkadaşımıza Trabzon’da yardımcı oldum. İşlem sonrasında ücret sorulduğu icin bu konuya bir açıklık getirmek istiyorum. Aktivasyon konusunda forumdaki diğer arkadaşlarımız gibi benimde ücret talebim yok. Trabzon’dan ulaşan herkese yardımcı olabilirim.
 2. Özel mesaj gönderdim. Yarın gün içerisinde numaranız üzerinden arayacağım sizi Nevzat Bey
 3. Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

 4. Arka Sağ Kapının İçinde Çıkan Parça Hk.

  Kapıları boş bir anımda soktum. Aracın bir önceki sahibi amfi ve bass i sokmus fakat hoparlörleri sökmemiş. Ancak, hoparlörler patlak. Servis orijinal hoparlörlerin tanesine 217 TL (iskontosuz) fiyat verdi. Jbl in bu hoparlörlerinin çifti ise 300 tl civarında. Amfi olmadan bu compenant sistem yenilenerek kullanılabilir mi? Gittiğim bir kaç yerden çok net cevaplar alamadım
 5. Yakalayabildiğimiz Oto Km'leri

 6. Arka Sağ Kapının İçinde Çıkan Parça Hk.

  Açıkcası söyle bir bakındım bende çok net birşey bulamadım. Şimdi bu bilgiler ışığında yola çıkarsam daha iyi olacak. Bilgilendirmeniz icin ayrıca teşekkür ederim.
 7. Arka Sağ Kapının İçinde Çıkan Parça Hk.

  Hoparlörleri kontrol ettirdim. Eski hoparlörler duruyor fakat patlatlar sanırım. Sadece o parçayı bırakmışlar bir de kablolar. Amfili ses sistemi toparlamak maliyet olarak suan fazla geleceği icin orijinal değerlerle uyumlu hoparlör araştırmaya daha yakınım sanırım. Bu konuda da başka bir arkadaşın konusu vardı Hertz markalı üründen taktırmıştı ve memnundu. Ayni ürünlerden bulmaya çalışacağım.
 8. Arka Sağ Kapının İçinde Çıkan Parça Hk.

  Resimde net çıkmamış evet üzerinde jbl etiketi ve ortasında basmalı bir tuş var. Hoparlörden gelen sesin dışında onunda bası boş olmaktan dolayı yarattığı bi tıkırtı sesi vardı. Elim tam sığmadığı ve kapıyı sökecek ekipmanım olmadığı icin sabitleme çalıştıysam da çok ise yaramadı sanırım. Yarın bi daha gözden geçireceğim.
 9. Arkadaşlar merhaba, Forumda arka hoparlörler ile ilgili mesajları okudum. Cam açma tuşunun bulunduğu bölmeyi çıkartıp deneme yanılma ile ses gelen yeri bulayım dedim. Sonra içeri doğru baktığımda Fotoğraftaki bu parçayı gördüm. Bunun akabinde arka koltuğun oturma bölümünü kaldırdım ve atıl durumda bir sürü kablo vardı. Sanırım benden önceki sahibi araca ses sistemi modifikasyonu sağlamış ve özenmeden söktürmüş. Bu parçanın ne olduğuna dair bilgi sahibi olan arkadaşlarımız bunun ne olduğuna dair yardımcı olabilirler mi?
 10. Miraç bey mesaj yolu ile numaramı gönderdim. Uygun bir günde buluşup işlemi sağlayabiliriz.
 11. Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

  Merhaba, 2011 Model Focus 3 için bej rengi bagaj pandizotu temini mümkün müdür? Mümkünse fiyat verebilir misiniz?
 12. An itibariyle 1. Sayfada yer alan tüm özellikleri açtım ve forscan programı ile dtc hatalarını sildim. Anlatımda ve uygulama aşamasında desteği olan herkese tekrar tekrar teşekkürler.
 13. Focus 3 1.6 Tdci Enjektör Hatası

  Şuan sadece titreme kaldı. Oda motor soğukken oluyor ve sonrasında hiç olmuyor. Onun için de dediğiniz gibi bir kaç kontrol daha yaptıracağım. Ayrıca konuya ilgi gösterip yardımcı olmaya çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.
 14. Focus 3 1.6 Tdci Enjektör Hatası

  Arkadaşlar tekrar merhaba, Anlattığım bu işlemlerden sonra depoyu doldurup yakıt hesaplaması yaptım. Yol bilgisayarına göre 21km/h hız ortalamasıyla; 6.6 lt (depo ayni istasyon ayni pompa ile dolduruldu) yakıt sarfiyatı var suan. En azından yakıt olayını cozdum diye düşünüyorum.
 15. Arkadaşlar merhaba, Malumunuz Ramazan ayında uyku tutmayınca insan okuyacak seyler arıyor. Bende aranıza yeni katıldım ve başlık dikkatimi ilk üye olduğumda cekmisti. Dün gece saatlerinde okumaya başladım 40. Sayfaya geldigimde modifiye edilmiş ftdi chipli elm cihazımı n11 üzerinden 99.99 TL'ye sipariş ettim. Tüm mesajları dikkatlice okudum. Ürün suan kargoda pazartesi elime geçecek ve hemen akşamında bende deneyeceğim. Ayrıca Trabzon'dan mesaj gönderen bir kaç kişi olmuş; pazartesi sonucu burada paylaşınca benimle irtibat geçebilirler. Mükemmel bir sabır ve yardımcı olma isteğiyle yaklaşan tüm arkadaşlara tekrar tekrar teşekkürler. Sayelerinde işleme başlamadan karşılaşabileceğim tüm hataları görmüş oldum.
×

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Kurallarını kabul etmiş olursunuz.