Jump to content

Yakup Çağatay

Admin
 • Content Count

  54,789
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  549

Everything posted by Yakup Çağatay

 1. Beyaz lamba derken? Bunların biri sarı (sinyal) biri kırmızı (fren/park) Profilde araç bilginiz eksik, hb olduğunu varsayarak.
 2. Güzel oldu güzel, ama yine garip garip hataları vardı gördüğüm Motor - 2.0L Bi-Turbo diesel.
 3. İyi bari ama nasıl bitmiş böyle kısa sürede o ilginç.
 4. Daha önce bahsi geçen sistemler gelmeye başladı 2019'larda. Artık B&O'suz araçlar böyle (alt). 2019'da B&O alırsanız yine SYNC 3 gelecek onun da teması yukardaki gibi (mavi). CarPlay ve AndroidAuto mevcut. Özellikler aynı, grafik görünümleri iyileştirilmiş ve kullanımı kolaylaştırılmış.
 5. Gazdandır dedi Savaş usta, gelsin indirimli şekilde onu ayarlarız ancak performans için filtre değişmeli dedi.
 6. ...ve yeni jant D oldu. Yıl sonundan itibaren gelecek araçlarda bu olacak. (Tit.)
 7. https://www.focusclubtr.com/search/?q=Hararet termostat
 8. Lütfen önce arama yapınız eğer ilgili konu yoksa yeni konu açınız Teşekkürler. https://www.focusclubtr.com/search/?q="Auto King"&updated_after=any&sortby=relevancy
 9. Öncelikle hoşgeldiniz ve forumda biraz zaman harcarsanız ve arama yaparsanız bu kelimelerle birtakım çalışmaları zaten görebileceksiniz (SYNC 3 gibi). Evet Ender elektronik gibi yerler maalesef yok onun yerine bir sürü fırsatçı var bunlara dikkat edin. Söylediğiniz şeyler belki eklenebilir, uygun parçalar ve gerekli ise tesisatları alındığı taktirde bir de aktif edilebilmesi lazım tabi. Bunlar çok da ucuz olmayacan şeyler olacak bu sebeple önce planı doğru yaparak ondan sonra işe koyulmakta fayda var. İngilizce, Rusça aramalar yapabilirsiniz Türkçe kaynak yeterli gelmezse. Aracınızın önündeki kamera otomatik uzun far asistanı için. Unutmadan, servisler bunları yapmak zorunda değil ve yetkileri de yok araç üzerinde tanımlı olmayan özellikler konusunda. Özetle kimse sizden ücret alabilecekken "yok yapmam" demez Ek olarak ACC Türkiye'de sunulmadı bile onun parça konusunda tedariği biraz daha zor olabilir. Keşke tekno paketli bir Mondeo tercih etseydiniz
 10. Servise çekmek lazım, forumdan bunların cevabını bulmanız çok zor Belli başlı etkenleri kontrol ettirmeniz lazım. Geçmiş konularda arama yaparak, sizin gibi cevabını daha sonra yazacaklar varsa bunlar okunabilir.
 11. Bu veriler sağlıklı değil, bu sebeple yorum yapmak yanıltır. Servise danışın onlar kontrol etsin aracı.
 12. Forumdaki diğer konuları okuyabildiniz mi? Arama yaparak geçmişte yazılan tüm problemlere hızlıca erişebilirsiniz.Eğer oradaki sonuçlarlar çözüm ulaşamazsanız tekrar buradan yazabilirsiniz.
 13. Hocam bu yağlar deneyerek kıyaslanacak bir şey değil maalesef, yani biri size cevap verecekse bu ancak duygusal bir yorum olur. Evet, motul çok iyi bir markadır ve Ford'un kendi geliştirdiği ürün için önerdiği ürünleri almanız yeterlidir.
 14. Bu arada konumuz Focus ve Kona değildi ve kişisel tercihler veya benim birincim olayı değil. Yoksa bu listeye giren her araç başarılı ve tercih edilebilir. Çağımızın Euroncap’ından yüksek derece alamayana bu kadar puan vermezdim bu da inovasyon zayıflığıdır.
 15. Duster’ı normal karşılayanlara tek sorum var, Avrupa mı yanılıyor? Türkler mi hangisi yılın aracını seçmeyi beceremiyor.
 16. Bakım bilgilerinin tamamı burada mevcut.
 17. O halde servis kategorisinde uygun başlık ile konu açmanızda fayda var veya o bölümü okumanızda.
 18. Hocam biz böyle bir soruyu nasıl yanıtlayacağız. Bazen çok basit bir contadan bazen çok farklı malzemenin kırılmasından meydana gelebilir. Bunu uzaktan biz tespit edemeyiz.
 19. Konu başlığınız düzenlendi, acil durumlar için 444FORD'u arayabilir veya forumda ARAMA yaparak eski konuları inceleyebilirsiniz. Bunlar size hız katabilecektir.

Focus Club Türkiye

Bu sitenin işleticisi, bu sitede yer alan bilgi, yazı ve makalelerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan sorumlu tutulamaz. Kaynak gösterme kuralına uymak şartıyla, bu sitede yer alan yazı ve makalelerin belirli bir kısmına atıf yapılmasına, link verilmesine izin verilmektedir. Kaynak (canlı link) gösterilmeden yapılan alıntılara ise izin verilmemektedir. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy Policy.