Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Tıkırtı Sesi

birol kara

Soru

arkadaşlar özellikle ince mıcırlı yollarda,arnavut kaldırımı tarzı taş yollarda ve buna benzer yollarda bazen sanki iki parça arasında ufacık bir boşluk varmışta arada bir birbirlerine çarpıyomuş gibi bir tıkırtı oluyo ve bu sesi duyduğumda direksiyonda da aynı anda titreme yada ne bileyim darbe hissediliyor.

sizce sorun ne olabilir.bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa çook ii olur.

birde arkadaşlar yağmur sensörünü nasıl kapalı konuma getiriyoruz ?daha önce forumda konu açılmıştı ama baktım göremedim..

msj larınızı bekliyorum arkadaşlar....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Profilde araç bilginiz eksik biz bu yüzden araç bilgisini istiyoruz direk yanıtlamak için

Eğer aktif sehirici güv. Sis. varsa onun kutusundan geliyordur elinizi tutup yoklayın.

Yağmur sensörü gibi konular için kullanıcı el kitabı size ilaç gibi gelecektir. Sitemizde de mevcut indirebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Eğer aktif sehirici güv. Sis. varsa onun kutusundan geliyordur elinizi tutup yoklayın.

Aynanın arkasındaki sensörlerin olduğu yerden bendede tıkırtı geliyor bozuk yollarda,bunun la ilgili servise gittim .Sünger veya başka bişey sıkıştırma yoluna gitmediler,direk kapağın değişimini yapacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hiç uğraşma bence Alper yalıtım degilse kapak yine yapar sen bişey sıkıştır :) ama tabi yolun düşerse sen bilirsin

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Ben biraz elle baskı yaptım ses kesilmedi çokda uğraşmadım açıkcası,zeten değişimede pek anlam veremedim,vardır bi bildikleri diyip kurcalamadım,parça siparişi verildi zaten taksınlar ses kesilmesse,ben tekrar bi el atarım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bizim sattığımız araçta dikiz aynasının arkasındaki plastikten, direksiyonun altındaki plastik aksamdan çok ince tıkırtılar gelmekteydi. aynen sizin bahsettiğiniz mıcırlı veya arnavut taşlı yollarda. bu sesler için otokoça gittiğimizde bir şey yapamayacaklarını söylediler. ayrıca arka sağ kapıdan da ses geliyordu; sanki bir parça yerinden çıkmış da sallanıyormuş gibiydi. çukura falan düştüğümüzde ses yapıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

zaten servise ne desen değişelim diyolar.

ben bunu servisin yada servislerin focus 3 leri tam olarak bilmemelerine bağlıyorum.

Problem değişim yoluyla halledilebiliyorsa,onarımdan daha mantıklı değişim.Ama içimden bi ses aynı sıkıntıyı değişimden sonrada yaşıyacağımı söylüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Problem değişim yoluyla halledilebiliyorsa,onarımdan daha mantıklı değişim.Ama içimden bi ses aynı sıkıntıyı değişimden sonrada yaşıyacağımı söylüyor.

umarımsorunun çözülür ama ben de çözüleceğini açıkcası sanmıyorum.şünkü servisler araçları tam olarak tanımıyolar doğal olarak da teşhis koyma konusunda sorun yaşıyolar.focus 3 sayısı arttıka çözümlerde daha kolay olmaya başlar...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

umarımsorunun çözülür ama ben de çözüleceğini açıkcası sanmıyorum.şünkü servisler araçları tam olarak tanımıyolar doğal olarak da teşhis koyma konusunda sorun yaşıyolar.focus 3 sayısı arttıka çözümlerde daha kolay olmaya başlar...

Bakalım bekleyip görecez ,hafta sonu takılacak kapak büyük ihtimal,buradan sonucu yazarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.