Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 İstanbul Autoshow'dan Karma Modeller (Genel Başlık)

Önerilen Mesajlar

Tam 500 adet hafif temizlenmiş fotoğraf var elimde, yavaş yavaş başlıyorum düzenlemeye. Sanırım hepsini bu başlık içerisinde toplayacağım

O yüzden güzel bir eleme sistemi olacak.

Bazı bir kaç model için ayrı başlık gelecek direkt olarak; misal yeni fiat, yeni reno, yeni mazda'lar gibi gibi.

Superb, CX-3 ve jazz için özel ilgi istiyoruz. Fuarda HRV var mıydı. 

Cx-3 1.5 dizel otomatik 4x4 üğst donanım 95 bin olmuş. jazz 58-65 bin bandında satılacakmış. 

Sonra bende bi aydınlanma oldu focus ve golf fiyatı daha makul geldi gözüme :) Sabırsızlıkla bekliyoruz :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cx-3 1.5 dizel otomatik 4x4 üğst donanım 95 bin olmuş. jazz 58-65 bin bandında satılacakmış.

Sonra bende bi aydınlanma oldu focus ve golf fiyatı daha makul geldi gözüme :) Sabırsızlıkla bekliyoruz :D

HRV vardı, Superbe baya ilgi vardı. Cx-3ü görmedim yalan yok zaten mazdaya girmedim galiba.

Jazzda vardı hatta mankeni güzeldi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaan Abi sen fuar boyunca orada mı olacaksın?

...yok canım, Allah baba yazdıysa bozsun. Kafayı peynir ekmekle yemedim, gittim-gördüm-çıktım ... taam, fuar işi benim için bitti  :)  

Volvo standına giden olmadı mı yahu?

...yoo...ben gitmedim.  

jazz için özel ilgi istiyoruz.

Jazz'a gittik, inceledik ve iyrenç olduğuna karar verdik. Kapının ortasındaki anahtar deliğine (toplu şekilde) güldük, Honda'cılar -nostalji yaptık, o deik onun için orada- dedi ... onlara -hadi leyn!- diye cevap verdik ... -olmamış, otur .. sıfır- diyerek TypeR'a felan baktık.  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hepsinin ayrı başlığı var abi. 

Volvo standına giden olmadı mı yahu? S60 Cross Country var mıydı? Gidemeyeceğim zaten, bir kaç foto olsaydı...

Volvo standı görmedim :D  çünkü fuarda yoktu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...ilk yerleşim planlarında Volvo Aston'un karşısında ve Ferrari'nin çaprazında görünüyordu diye hatırlıyorum. Yakup belirtince anımsadım, o nokta'ya fotoğraf sergisi gibi bir şey açmışlardı ... stant bölgesi boş'tu ... demek Volvo'nun -katılmama- kararı sonrası fuar yönetimi o noktaya yerleştirecek kimse bulamamış.

...bu arada 9.halle'de ki klasiklere baktınız mı? Ford Anglia bile vardı orada :)  Tavsiye ederim... 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...ilk yerleşim planlarında Volvo Aston'un karşısında ve Ferrari'nin çaprazında görünüyordu diye hatırlıyorum. Yakup belirtince anımsadım, o nokta'ya fotoğraf sergisi gibi bir şey açmışlardı ... stant bölgesi boş'tu ... demek Volvo'nun -katılmama- kararı sonrası fuar yönetimi o noktaya yerleştirecek kimse bulamamış.

...bu arada 9.halle'de ki klasiklere baktınız mı? Ford Anglia bile vardı orada :)  Tavsiye ederim... 

Aynen öyle :yeah: Katalogda da yeri var ama boş bırakmışlar.

Bir sonraki sefer detaylı bakacağım ben onlara bakmadım daha.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bende hızlı bir tur yaptım, fuar bitmeden birkaç kez daha giderim sanırım :) ilk fırsatta foto yüklemeye çalışırım Vignale canlı görmek başka, benim en çok merak ettiğim Monza konseptti, çok beğendim :)

M.Özdemir GÖKTAŞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

soluğu Monza'nın yanında aldım,

eline koluna sağlık üstat.  Madem beğendin, o zaman sana bir soru ... Monza'ya nasıl inip bineceksin?

kuZu'yu kaldırıma yanaştırdın, sağ kapıyı açtın mı o kapı yükselirken kaldırımın yarısını süpürür, yol tarafında ki kapıyı açmaya kalksan arkadan gelen aracın durup sana -yol- vermesi gerek  :)  Apartman'a geldin ... sağ ve soldaki park alanları dolu ise araçtan inemezsin, yağmur yağıyor ... arka koltukta ki kişi araçtan inecekse aracın yan tarafını komple açman lazım , sen ineceksin ... aynı şey  :)

...tamam bunlar konsept araçlar ama tasarım yapanların hiç mi kafası çalışmıyor diye merak etmeden duramıyorum...  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten seri üretilmeyecek, aracı incelerken bi amcada benim kapalı garaja girsem Kapıları açamam içeride mahsur kalırım dedi :) fuarda 3-4 konsept araç vardı ama özellikle içi muhteşemdi, reel olarak S63AMG ye bindim, içinden beni gömün buraya diye haykırdım :)

Bu arada fotoları yükleyemediğim için ilk Mesajı yeniden düzenledim, ilk fırsatta foto yükşemeyi yeniden deneyeceğim, Fuarın en büyük süprizi kara şimşek ti :)

Bu arada fotoları yükleyemediğim için ilk Mesajı yeniden düzenledim, ilk fırsatta foto yükşemeyi yeniden deneyeceğim, Fuarın en büyük süprizi kara şimşek ti :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.