Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2015 İstanbul Autoshow'dan Karma Modeller (Genel Başlık)

Önerilen Mesajlar

Sabri'yi Fiesta'ya bindirdik, arka koltuğa oturdu gerçi ama bindi  :)  ... hatta sanal gerçeklik gözlüğü bile taktılar (gözlüğün kayış ayarlarını dibine kadar açmaları gerekti o ayrı) , bu arada Murat (Bonus) arabalar yerine mankenlerin fotoğraflarını çekiyor (bkn.ihbar ediyorum) diye Yakup onun elinden makinayı aldı ... hehehe ... Mustang EB'ye 130,000USD dendiğinde Sabri biraz demoralize oldu ama bizim beyaz kuZu gelince onu koltuğuna oturtma sözü verdik (sadece oturtma ama ... kullanmak yok...hehehe) biraz keyfi yerine geldi. 

...bu arada arkadaşlar Satış ve Pazarlamadan sorumlu Gen.Müdür.Yrd ve Satış sonrasından sorumlu abilerimiz ile tanıştı ... garanti vs. ile ilgili bir probleminiz olursa Sabri & Saruhan ikilisi size yardımcı olur ... ne de olsa Ford'un üst yönetimi ile -kanka- modu'na girdiler.  :)

...ben Fiat ege'yi merak ediyordum, gittim ... gördüm ... Albea'nın kuzeni olmuş, pıFFF dedim, geçip gittim. Opel Monza ile epey bi dalga geçtik (kapıları çok komikti be) alfa'nın çok ufak olduğuna, Ferrarilerin pish olduğuna ama Aston'un çok BABA olduğuna karar verdik ... Aston stantının orasını tavaf edip DB ve Vanquist'lere huŞu ile baktık, kendi adıma Skoda'yı beğendim, malzeme kalitesi iyileştirilmiş ... bir de kullanıp denemek lazım tabi ... ama Superb güzel olmuş (bence) Renault Kadraj fransızların -garip- arabalarından birisi daha ... açıkçası crossover'mi? değil mi? ne b*kt*r bilemedim ... baktım ve pass geçtim  :)

...eve geldim, ayaklarım ağrıyor yaw ...ki daha fuarın 1/4'ünü falan gezdim ... pIIII ... ayıp be bana. 

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri'yi Fiesta'ya bindirdik, arka koltuğa oturdu gerçi ama bindi :)

.

0-100 hızlanmadan bi 0.5 saniye çalıyorum ama olsun :D

Mustang hayalimden uzaklaşıp realitye dönüp siparişe açıksa senden Fiesta ST fiyatı almak isterim :) Bu sene sonu geleceği kesinleşti artık.

Gözlerimizi kamaştırın artık [emoji3]

Yakup baba editlemededir. Yalnız sabah erken gidip size #10 mustang tanıtımı videosu çektim he
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

-çerez- babında bir - iki resim de ben ekleyeyim.

Öncelikle DS, yalan yok ... ben DS'yi çok severim.

IAS-Citroen.jpg

...sonra iç işleri bakanlığı için çektiğim iki adet EcoSport fotoğrafı ... önden...

IAS-Ecosport1.jpg

...ve yandan.

IAS-Ecosport2.jpg

:)  ... fiesta platformunda -SuV- yavrusu işte.

Sıradaki resim Fiesta rally aracımız ... 

IAS-FiestaFIA.jpg

...ve son olarak Sabri Fiesta'nın arka koltuğunda oturur ve sanal gerçeklik tecrübesini yaşarken  :) 

IAS-Fiesta%20Red.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam 500 adet hafif temizlenmiş fotoğraf var elimde, yavaş yavaş başlıyorum düzenlemeye. Sanırım hepsini bu başlık içerisinde toplayacağım

O yüzden güzel bir eleme sistemi olacak.

Bazı bir kaç model için ayrı başlık gelecek direkt olarak; misal yeni fiat, yeni reno, yeni mazda'lar gibi gibi.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.