Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Lpg Bujisi Seçimi.

Özgür ŞAHİN

Soru

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Geçen gün kontrol için lpg takılan yere gittim ve bu konudan bahsettim. Usta buji erimesi ihtimal dahilinde ama pek bir şey olacağını düşünmüyorum dedi. Ama değiştirirsen de iyi olur dedi. Ben de değiştirdim. Bujilerim markası motocraft. Platinium diye geçiyor. Ben 60 ya da 80 e almıştım şimdi tam hatırlayamadım.

Eğer bujileri taktırırsanız uçlarını ayarlatmayı unutmayın. Uçları çok açık oluyormuş. Usta onu biraz kapatıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

merhabalar forumu uzun süredir misafir olarak takip ediyordum aranıza katılmak bugüne kısmet oldu :D 

Hakan bey;

aracımda hafif tekleme oluyordu 45000 bakımında serviste bujileri de değiştim 4 tane sine 25 lira aldılar fakat aracımda performans düşüşü var gibi sizde de aynı sıkıntı var mı acaba 

siz bujilerin performansından memnun musunuz ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hakan bey; aracımda hafif tekleme oluyordu 45000 bakımında serviste bujileri de değiştim 4 tane sine 25 lira aldılar fakat aracımda performans düşüşü var gibi sizde de aynı sıkıntı var mı acaba  siz bujilerin performansından memnun musunuz ??

Öncelikle hoşgeldiniz.

Ben bujileri değiştirdikten sonra aracın gidişi iyileşti gibi geldi bana. Tabii bu durum psikolojik de olabilir. Eski bujilerden de memnundum. Yani bir sorun yoktu. Ama şimdi ek olarak içim rahat. Ya buji erirse, ya şu olursa diye düşünmüyorum. Biliyorsunuz LPG nin yanma ısısı benzinden daha yüksek olduğu için buji eritmesine karşı bujileri platin bujilerle değiştirilmesini tavsiye ediyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.