Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kazalı ilanları düşmüş bile

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

Abi nasıl iş bu. Önden vuruyon sendÖre gelmiyo takla atıyon sensÖre gelmiyor. SensÖre gÖremi denk getircez arabayı.

Allah korusun kimsenin başına kaza falan gelmesinde şu sensÖr olayını çÖzsünler o zaman.

Napsınlar :D yoksa kuş çarpsa havayastığı açılır :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Karoser'deki sensör darbe almazsa aÇılmaz

Ben bu videodan dolayı aracın tekerlekleri belirli bir miktardan daha az basınca araÇ taklaya doğru gittiğini zannederek yan airbagler aÇılır diye biliyordum.

Bir de arabanın tavanında zıplayınca takla attığını zannedip kapılarını aÇtığına dair iddaalar var :blink: .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu videodan dolayı aracın tekerlekleri belirli bir miktardan daha az basınca araÇ taklaya doğru gittiğini zannederek yan airbagler aÇılır diye biliyordum.

Bir de arabanın tavanında zıplayınca takla attığını zannedip kapılarını aÇtığına dair iddaalar var :blink: .

Kapılar OK.

Havayastığını ilk kez görüyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabayım lan ben, bir yerden bir yere gitmek için yapıldım manyak, ne döndürüp duruyorsun, başım döndü dedi. Ben duydum, siz duymadınız mı, başı döndüğünden açtı perdeler, :blink::D :D :D :D

Benim bir akrabamda Focus 1 vardı, 2004 model, yeni almıştı, arabayı denemek için basmış, basmış basmış .... sonra bir kamyona arkadan güüümmm diye çarpıyor, öntaraf hiç yok, kamyonun dingilini falan kopartmış yerinden vs. emniyet kemeri takılı değil ve hava yastıkları açılmış, özellikle sormuştum emniyet kemeri muhabbetini,

Sonra kazayı anlattı bana, diyor ki, bir ara hızım 180 civarıydı, ondan sonra 3-5 dk kadar daha dip gaz gittim, kaça kadar çıktığını bilmiyorum, o sırada kamyonu görmüş işte :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arabayım lan ben, bir yerden bir yere gitmek için yapıldım manyak, ne döndÜrÜp duruyorsun, başım döndÜ dedi. Ben duydum, siz duymadınız mı, başı döndÜğÜnden açtı perdeler, :) :) :D :D :D

Benim bir akrabamda Focus 1 vardı, 2004 model, yeni almıştı, arabayı denemek için basmış, basmış basmış .... sonra bir kamyona arkadan gÜÜÜmmm diye çarpıyor, öntaraf hiç yok, kamyonun dingilini falan kopartmış yerinden vs. emniyet kemeri takılı değil ve hava yastıkları açılmış, özellikle sormuştum emniyet kemeri muhabbetini,

Sonra kazayı anlattı bana, diyor ki, bir ara hızım 180 civarıydı, ondan sonra 3-5 dk kadar daha dip gaz gittim, kaça kadar çıktığını bilmiyorum, o sırada kamyonu görmÜş işte :D :D

Allah korumuş gerçekten. Ben kendi kÜçÜk dÜnyamda kamyona çarpmak yerine takla atmanın yoldan çıkmanın daha mantıklı olduğunu dÜşÜnÜyorum. NFS oynarken de öyle yapardım :claps:.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kamyona arkadan çarptı, şimdi sorsan yeniden Focus alır, başka arabaya binmez kolay kolay, şu an arabası yok malesef ama, focustan sonra opel astra 2004 (hani şu 1998-2004 arası galiba, cd, elegance vs donanımları vardı) ford connect falan aldı, hele opel için söyledikleri inanılmazdı, gerçi ben o kasaları hala seviyorum ama, şimdi tırı var, yani baya büyüttü vasıta işini. :claps::) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.