Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Kazalı ilanları düşmüş bile

Ümit Vaysaloğlu

Önerilen Mesajlar

İnternette merak edip birazcık araştırma sonucu bizim gözümüzün bebeği gibi koruğumuz araçların çooookktaaan hurdaya çıkmış oldukları görünce çok şaşırdım gerçekten.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2011-pilakali-focus-3-arac-fuuul-olani-63293185/detay/

Titanium Aytozu gri

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-hasarli-ford-focus-iii-yeni-kasa-2011-model-3293km-de-63066059/detay/

Trend laci

Bu iki aracı buldum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

adam bide utanmadan alana hayırlı olsun demiş ya nası kıyıyorlar tabiki bilerek olmuyordur da ben arabama hep bir canlı gibi bakıyorum yani :) bende bugun galerinin önünde 2 arkadan çarpılmış ve camları patlamış fiesta bide 2012 1 tane focus 3 ön motor dağılmış hava yastıkları falan hepsinde patlamış bir tane de focus 2 vardı gerçekten yazık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bile derken aslında doğru söylüyorsunuz Yakup bey, ama hani ben henüz yeni aldım ya, kazalı ilanları da görünce sanki şaşkınlıktan öyle yazdım gibi birşey, ehem köhöm, kem küm...

Tevfik abi, yine abiliğini gösterdin bakıyorum da, bizim göremediğimiz noktayı görmüş ve içindekilere birşey olmamıştır inşallah demişsin. Tebrik ediyorum.

Arkadaşlar bir de araçların ikiside ağır kazalar geçirmiş, fakat hani çok çok dağılmış görünmüyorlar, yani kabin olarak göz önüne alırsak.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emniyet kemeri takılı diilse ağır yaralı olabilirler...Hayır şeye çok güldüm,lacivertte adam yazmış ya motor kaputu şusu busu aracın üzerinde verilecektir,araç yürür vaziyettedir diye..Kim alırki bu arabayı 28 bine...Yaptırtmaya kalksan en az 20 bin verirsin...Acaba bunu alıp yaptırıp millete çakıyorlarmıki..Hani diyorlar ya,arabayı aldık ama meğer pertmiş diye,bu öyle bişii galiba....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ikinci el işi malesef ülkemizde çok büyük sıkıntı şu an. Eskiden insanlar komşum siftah yapmadı felsefesi ile ticaret yaparken, şimdi malesef kim kime ne kaktırabiliriz in derdinde. Duyduğum bir olay var. Adam 180,000 km de 1.4 hdi peugeot 307 aldı. Bu aracı 200,000 küsür km lere kadar kullandı, satamadı, 80 tl verip aracı 100,000 km nin altına düşürtmüş ve sattı. Her neyse alan adam iki kez turbo arızası ile karşılaşmış ve zararım 5-6 bini geçti diyormuş. Düşünsenize böyle bir şeyin başınıza gelmiş olabileceğini. Allah korusun. Araç aslında motoru yemiş bitirmiş ama sen 50 binde diye alıyorsun. Hele dizelde bu iş çok fazla bildiğim kadarı ile, insanlar bu işi ticarete dökmüşler. Sırf araçların km lerini düşürebilmek için bilgisayarlı bir sistem üretilmiş ve bu sistemi (çok pahalı bir sistem olduğunu duydum) birçok kişinin almak istediğini duydum. Allah korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamam yetkili bayiden almak ama ikinci elde onların da yapmayacağını nereden biliyoruz. Ayrıca kendisi satmasa bile bu işi anlaştığı bir ikinci el oto galerisine yaptırabilir. En güzeli sıfır almak diyeceğim şimdi ama o da mesarifli oluyor. İnsan ne yapacanı bilemiyor bazen. Şükür ben sıfır alabildim ama ya parasının son haddine kadar borçlanıp, ikinci el araç alıp ta bu şekilde aldatılan vatandaşlarımız, hele de aldıktan sonra sağlam iki arıza çıkartıverse ne olacak.

Bir iki yıl oluyor amcama 2003 model VW Bora aldık, otomatik. Adam sevine sevine aldı arabasını, şöyle güzel, böyle güzel methedip duruyor. Aldıktan bir gün sonra şöyle hafif basayım bakalım otomatik vites nasıl bir şey falan gibisinden şehir dışı bir yerde 100-110 seyrederken basıyor dip gaz, araba küt küt küt (misalen) sesler çıkartıyor, bırakıyor, tekrar hafif denemek istiyor hani ses nereden geliyor gibisinden, yine aynı, sonra bir şekilde eve geliyor, Ertesi sabah aldığı galeriye gitme için yola koyulacak, araç birden ikiye atıyor devrini falan almadan, bayılıyor kalıyor, birkaç kez deniyor, tabi üzülür yani insan, bide huyunu suyunu bilmedii araba, Bu arabadan 2,000,00 tl falan zarar çekti, İki üç hafta arabası sanayide şanzuman bekledi, Ankaradan çıkma şanzuman buldular, falan filan. Böyle şeyler gelebiliyor insanların başına.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.