Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Konsol Boya Atması..dikkat!

Burak Bodur

Soru

Merhaba..

Öncelikle size bir uyarıda bulunmak istiyorum.. bugün başıma geldi ben yandım siz yanmayın :) focus 3 lerde teyp in orda kaloriferin gri boyalı kısmı var ya hani... oraya ben koku asmıştım.. sonra o bir şekilde düşmüş ve benim enişte de ters takmış..ters takınca da içindeki sıvı akıp boyayı mahvetmiş.(kalorifer peteklerinin orası + kalorifer düğmelerinin orası gitti gri boyası çıktı) çok rezil bir görüntü oldu..neyse olan oldu , fikirlerinizi almak isterim oraya ne yapılabilir_? maun kaplama mı yaptırsam yoksa orası sökülüp boyanabiliyor mu mesela _? buluşmaya geldiğimde de görürsünüz muhtemelen o zamana kadar yaptıramam... fikirlerinizi bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 13 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Geçmiş olsun Orayı piano black boyama yada bir kutu sprey plasti dip alıp sizde yapabilirsiniz

eyvallah... aksesuarcıya gittim 100 tl istedi komple kaplamaya ancak biraz da kıvırır gibi oldu hani şurayı söktür gel şöyle yapalım yok karbon kaplayalım v.s dedi o orta kısım için

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu konuyu inceleyin

aydınlatıcı oldu :) teşekkürler.. servis bakımına götürücem o zaman söktürürüm yaparım .. bir de belki de konu hortlatıcam ama 30 bin bakımı 1.6 dize araca 750 tl dediler 550 tl ye düşürdüm daha ucuza yaptıran var mı acaba :) burdan o soruya da cevap alırsam süper olur  daha bakıma götürmedim perşembe götürücem

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

evet cem abi size katılıyorum.. benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin diye paylaşmak istedim bir de gelen fikirler aydınlatıcı oldu.. plasti dip boya aklıma gelmemişti görüntü açısından iyi olur diye düşünüyorum plasti dip boya yapacağım konsola..renk de  göstergedeki o turkuaz rengi düşünüyorum..  ne dersiniz nasıl olur radio ile de uyumlu olur herhalde ?

Geçmiş olsun,

teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Merhaba arkadaşlar fotoğrafta görüldüğü gibi vites etrafında atmalar oluştu ve hiçbir şey temas etmedi parfüm vs dökülmedi kendiliğinden bu hale geldi.Beni düşündüren konu garanti kapsamindamidir acaba diye merak ediyorum.Bigiler için teşekkürler. 4300b919621e8ac28f9bb840912906de.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.