Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

klasik her markanın yaptığı şey. euro böyle yükselmeye devam ederse. ve bizim millette Ww olduğu gibi sıraya girmeye devam ederse. adamlar fiyatları hiç çekmezler bile belki 1-2 lira psikolojik bir kampanya yaparlar. geçen senelerde olduğu gibi kasım aralıkta ciddi indirimler ben ce zor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

klasik her markanın yaptığı şey. euro böyle yükselmeye devam ederse. ve bizim millette Ww olduğu gibi sıraya girmeye devam ederse. adamlar fiyatları hiç çekmezler bile belki 1-2 lira psikolojik bir kampanya yaparlar. geçen senelerde olduğu gibi kasım aralıkta ciddi indirimler ben ce zor.

Ciddi indirimleri geçtim,"Ciddi Bindirimler" olmazsa iyi...ÖTV de artış yapmayı planlıyor hazreti Hökümet...İşte siz o zaman görün fiyatları...B sınıfı taban fiyatı 45 Bin,C Sınıfı Taban Fiyatı 70 Bin,D sınıfı taban sınırı 100 Bin....Ayrıca İthal otolara özel bir ek vergide gelecek diyorlar...İşte size Türküsü :Aynı zamdan kazılanırız biz,aynı vergiyi öderiz biz,dilimiz bir,dinimiz bir,aynı enayilerle yaşarız biz... :blink:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

slm arkadaşlar bende buğün 1.6 tdci style plus focus pazarlığını bitirdim 52900 ve 100 lira yakıt hediyesi ile birlikte hayırlısı bakalım

Oooooo,hayırlı uğurlu olsun arkadaşım...Süper fiyat...2011 model olacak snırım,2012 modellerde zam var çünkü...Allah Kazasız belasız kullandırsın...Deneyimlerini bizle paylaşırsan seviniriz.... :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bir sorum var cevaplarsanız sevinirim tdci syle plus araçlarda start stop var mı acaba

Donanım kısmında bu sorularınızı yöneltebilirsiniz..

Evet şuan var ama size bayiiler kesin var diyemez, tek tük start-stopsuz araçlar TR'ye giriş yaptı...biraz şansınıza kalmış ama oran %90 larda olumlu.

Not: buarada siz aracı teslim aldınız diye hatırladım; Araç hakkında ki yorumlarını ve resimlerini BENİM ARABAM forumunda bekliyoruz :D

Not 2 : Aracın vites önünde A işaretine sahip Tuş var ise ...Sistem var demektir..Klima açıkken çalışmaz.

uA_Y_C_A tarafından düzenlendi
ek bilgi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.