Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Patron haklı. İhtiyaçlar bazı şeyleri belirlemede çok önemli. Ama benzinli alanın "aklına şaşarım " demek bence ağır bir kelam olmuş. Hesap kitap yapmayacağım ama ayda 230 tl dizel için verilen ücret le yapılan km ile 390 tl benzinli için verilen ücretle yapılan km arasında sadece 160 tl fark var. Fazla km yapmayan birisi için ekonomik koşullar değerlendirilirse bence benzinli mantıklı olabilir. Bu da benim kanaatim. Yanlış birşey aktardıysam affola.

Sürçü lisan ettimse affola,ben aklına şaşarım derken amacım hakaret değil hayret etmek manasında bir söz edebilmekti...Dedim ya,ben dizel-benzin tartışmasına asla girmemeye gayret edicem...Benim derdim donanım....Donanım konusunda eleştirilerim var..Şimdi yazıcam so...diye yakup sıkıldımmmm diye başlıcak,o yüzden yazmıyom....Ama kimbilir,şu andaki fiyatlarda ciddi bir indirim olursa sony falan düşünmem doğrudan dalarım,hemen alırım f3 ü....ya ciddi indirim ya da sony.... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ecoboostun tamponunun altından gözüken kocaa eksozt susturucusunu napıcan peki? Dizelde yok o görüntü ...Dizel ecoboostu sollar,sevgilim bana hayran olar (kafiye sağlayabilmek amcıyla kelimede hafif bir harf değişikliği yapılmıştır) :):claps:You_Rock_Emoticon.gif

:(

Ecoboost homurtusundan sevgilin korkar,dizelin gırgırı neye yarar.(Şimdilik havamda değilim akşam 2 kıta dan oluşan bir şiir yazıcam. :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

9 bin lira farkı vereceksin yani dizele ... :)

Aynen ve tam olarak ööyle...Hiiçte üzülmücem....Efendim rampada gaza bastım çok yaktı,klimayı açtım çok yaktı,şehir içi dur kalkta çok yaktı,sollama yaptım çok yaktı diye defalarca üzüleceğime bir kez 9 bin tl fark verdim diye üzülürüm daha iyi....İkinci elde değer kaybetme riski de yok ayrıca...Bakımlarını tam yaptırır,bir de artı garantiyi alırsan, tasasız dertsiz binersin dizele...O motor sesi de yok artık kabinde....Daha ne olsun....Ecoboostçu arkadaşlarla dostluğumuz baki kalsın.... :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen ve tam olarak ööyle...Hiiçte üzülmücem....Efendim rampada gaza bastım çok yaktı,klimayı açtım çok yaktı,şehir içi dur kalkta çok yaktı,sollama yaptım çok yaktı diye defalarca üzüleceğime bir kez 9 bin tl fark verdim diye üzülürüm daha iyi....İkinci elde değer kaybetme riski de yok ayrıca...Bakımlarını tam yaptırır,bir de artı garantiyi alırsan, tasasız dertsiz binersin dizele...O motor sesi de yok artık kabinde....Daha ne olsun....Ecoboostçu arkadaşlarla dostluğumuz baki kalsın.... :(

Satarken 9000 lira farkla satabiliceğine inanıyor musun gerçekten? :) Ne olursa olsun Ecoboost'taki tadın 10 da 1 i yok

Boru değil 180 at ve 2 kısrak.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yapıcam yükü çekemeyen 180 atı ? Tamam hızlı koşuyorlar da sırtına jokeyi alınca dili dışarı çıkıyor o 180 atın....İstemem kalsın,bana 115 tane katır yeter :) Ben aile babasıyım ,az ile yetinrim...9 bin tl farkla satamasamda benzinli deki 2.el kaybından daha az kayıpla satacağım kesin...Bu arada 180 atı anladıkta 2 kısrak ne?Sağ ve arka koltuktaki esmer ve sarışın mı onlarda?Bak öyle bişi varsa ecoboostu düşünebilirm yani :(

ROCKERROLLER tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

az gezene benzinliii cok gezene dizel gider bu devirde. kimse dizelin sesini çekmek istemez ne kadar teknolojik olsada sessiz olsada aynı aracın benzinlisi kadar sessiz olamazz. Yılda +15.000 km yol yapan bir kişi dizel almalı onun haricinde dizelin hiç bi geritisi yok. Hem neden hep benzinli diye düşünüyoruz LPG kitleri var 1.000 TL ye güzel bi lpg kiti 1.6 Focus şehir dışında 180-190 kuruş yakacaktır dizelde aynı şekilde hiç bakmadım km deki yakıtıda onunda farkı yoktur diye umuyorum. ecoboosta lpg takılacak mı onu merak ediyorum :):( focusa bakıp geleyim 100 tl lik yakıtla kaç km gitmiş en son sıfırlamıştım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yapıcam yükü çekemeyen 180 atı ? Tamam hızlı koşuyorlar da sırtına jokeyi alınca dili dışarı çıkıyor o 180 atın....İstemem kalsın,bana 115 tane katır yeter :claps: Ben aile babasıyım ,az ile yetinrim...9 bin tl farkla satamasamda benzinli deki 2.el kaybından daha az kayıpla satacağım kesin...Bu arada 180 atı anladıkta 2 kısrak ne?Sağ ve arka koltuktaki esmer ve sarışın mı onlarda?Bak öyle bişi varsa ecoboostu düşünebilirm yani :(

:) 182 hp miş ya gerçekte ondan öyle şeyettiydim hem senin yükten kastın ne bu kadar ağır olan şey ne yada şeyler? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne yapıcam yükü çekemeyen 180 atı ? Tamam hızlı koşuyorlar da sırtına jokeyi alınca dili dışarı çıkıyor o 180 atın....İstemem kalsın,bana 115 tane katır yeter :) Ben aile babasıyım ,az ile yetinrim...9 bin tl farkla satamasamda benzinli deki 2.el kaybından daha az kayıpla satacağım kesin...Bu arada 180 atı anladıkta 2 kısrak ne?Sağ ve arka koltuktaki esmer ve sarışın mı onlarda?Bak öyle bişi varsa ecoboostu düşünebilirm yani :(

Bunu tolga abiye soralım 4 yetişkin ecoboost a bindik nasıl gitti araba :) hergun 115 tdci sürmesem inanacam :claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:claps: 182 hp miş ya gerçekte ondan öyle şeyettiydim hem senin yükten kastın ne bu kadar ağır olan şey ne yada şeyler? :(

Arkada 3 önde bir hatun,birde ben...Bazen grup se... :o eöööööeeeeeee şey, B):) grup toplantısı yapmaya giderken araba çekmezde karizma sarsılır diye korkuyorum da.... :claps::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ArkadaşlarFord Türkiye Sitesinde F3 fiyatlarını tıkladığınızda artık kampanyalı satış fiyatıda görüyorsunuz,ancak bu fiyatar yalnızca 2011 model araçlar için...2012 model yılı f3 fiyatlarında zam var ve kampanya mampanya falan yok...Ahanda site linki....

http://www.ford.com....p=1204974984162

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

:kıhkıh:

Ecoboost homurtusundan sevgilin korkar,dizelin gırgırı neye yarar.(Şimdilik havamda değilim akşam 2 kıta dan oluşan bir şiir yazıcam. :guitar: )

Sevgilim ecoboostun homurtusundan korkmasın,benden soğumasın,param yakıt parasına değil,sevgilimle gezip tozmama kalsın....

Ecobosostla gaza gelip yollarda coşmaktansa,dizelle gezerim boool bol,keyiflenir coşarım sevgilimle yatakta...

Boracaoğlan derki aklın yolu birdir,insan focus 3 e biniyorsa ha benzinli ha dizel hepsinin zevki birdir....

Gel ne olursan ol yine gel,benim dizelime gülme sen de gönlündekini al da gel....

Bu Forum focusçuların dayanışma forumudur

Yolumuz hepimizin mutluluğa focusla kavuşmasını sağlama yoludur...

Al işte sana şiir.... :kıhkıh: Telif Hakkı ROCKERROLLER'a aittir. ©

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.