Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben baktım fordun sitesinde fiyatlar aynı gözüküyor....Yani en son 9 temmuzda yapılan zamlı fiyatta duuyor fiyatlar...Bu arada fordun sitesindeki aracıınızı yaratın =Konfügürasyon bölümü çalışmıyor,nedeni sanırım yeni donanımların ekleniyor olmasından....

2012 Listesini görmemişim,kaçırmışım,PDF Formatında yapmışlar....Evet...İşte son full donanım Focus 3 Dizelin 1 Ağustostan sonraki Fiyatı...68.800 TL...Oha demek istiyorum sayın seyirciler....Koş Be Otosan..Kim Tutar Seni.... :yeah::D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eee

5k 55 bin

4k 57 bin gözüküyor

11 bin tl'lik opsiyon varmı focusda :yeah:

DUU

58 e 60 Bin olmuş ama burda kampanyalı fiyat yok yani biraz daha düşük olur BİN TL gibi artış var....Ki bu baz modeller için doğal bir artış olmuş sıkıntı yok..Tit içinde donanım hazırlığı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

DUU

58 e 60 Bin olmuş ama burda kampanyalı fiyat yok yani biraz daha düşük olur BİN TL gibi artış var....Ki bu baz modeller için doğal bir artış olmuş sıkıntı yok..Tit içinde donanım hazırlığı

Teessüf Ederim Yaniii.Ben Dizel düşünüyorum ve de alıcam inşallah....Bence bu benzin fiyatlarına benzinli araba düşünenin aklına şaşarım....Turbo Benzinli bile olsa almam..Bu tartışmaya da girmem zati...Dizel Focusun fiyatı ecoboosttan bile niye yüksek??Herhalde bir nedeni var....

Asıl söylemek istediğim sony....Dikkat edersiniz...sonyli c-maxlerde fiyat listesinde sony diye yazıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bİz Ecoboosta 50000 çok derken olmuş 55000 ne diyelim bu arada dizelin turbo benzinliden yüksek olmasının tek nedeni talep,herkes çılgın gibi dizel peşinde koşarsa daha da fahiş fiyatlardan satılır normaldir.Hükümetimiz sağolsun.

turbin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teessüf Ederim Yaniii.Ben Dizel düşünüyorum ve de alıcam inşallah....Bence bu benzin fiyatlarına benzinli araba düşünenin aklına şaşarım....Turbo Benzinli bile olsa almam..Bu tartışmaya da girmem zati...Dizel Focusun fiyatı ecoboosttan bile niye yüksek??Herhalde bir nedeni var....

Asıl söylemek istediğim sony....Dikkat edersiniz...sonyli c-maxlerde fiyat listesinde sony diye yazıyor...

Kaç defa yazdık konuştuk :D sıkıldm valla :) ben latife ettim biliyorsun Abicim. İyi araba yok uygun araba var. Ben benzini koyduktan sonra dizel düşünmenin anlamı yok 4.0 motor değil ki bu araba yaksa yaksa yılda ne kadar fazla yakar. Farklı bakış acılara saygı duyarız. Ama ben birsey alıyorum diye digerine ağır laf kullanamam. Öyle böyle diyemeyiz. Hepsinin amacı var yeterki ona uygun almak. Tr de pahalı olması bir farkı olduğunu göstermiyor.nedenleri ortada. İhtiyaçtan çıktı isi bilmeyen de dizel alma merakında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kaç defa yazdık konuştuk :D sıkıldm valla :) ben latife ettim biliyorsun Abicim. İyi araba yok uygun araba var. Ben benzini koyduktan sonra dizel düşünmenin anlamı yok 4.0 motor değil ki bu araba yaksa yaksa yılda ne kadar fazla yakar. Farklı bakış acılara saygı duyarız. Ama ben birsey alıyorum diye digerine ağır laf kullanamam. Öyle böyle diyemeyiz. Hepsinin amacı var yeterki ona uygun almak. Tr de pahalı olması bir farkı olduğunu göstermiyor.nedenleri ortada. İhtiyaçtan çıktı isi bilmeyen de dizel alma merakında.

Patron haklı. İhtiyaçlar bazı şeyleri belirlemede çok önemli. Ama benzinli alanın "aklına şaşarım " demek bence ağır bir kelam olmuş. Hesap kitap yapmayacağım ama ayda 230 tl dizel için verilen ücret le yapılan km ile 390 tl benzinli için verilen ücretle yapılan km arasında sadece 160 tl fark var. Fazla km yapmayan birisi için ekonomik koşullar değerlendirilirse bence benzinli mantıklı olabilir. Bu da benim kanaatim. Yanlış birşey aktardıysam affola.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet ben de sonuna kadar dizelciyim ama.. bu kadar fiyat farkıyla maalesef dizel alınmaz.. patron haklı..:D

eskiden olsa tamam 3-4 bin lira fark vardı ama... taleple alakalı, bu fark oldu 10 bin...

eskiden 1.6 benzinli golfle 1.9 dizel golf arasındaki fark gibi.. o durum hep tuhafıma gitmişti ama orda açıklanabilecek bir durum var hacimden dolayı vergi farkı.. ford daha da beterini yaptı arada hacim farkı da yok ama... fark oldu 10 bin...yazık

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anketi görmedin galiba sen :( Anket forumuna bakarmısın :)

Ehehehhüeeeee...Anketi ilk başlatan benim amaaaaa......Bu arada benim sayemde vazgeçen çok olsun keşke de ben aliim f3 ü sadece,hepinize hava basarım Tit X Sanruflu F3 Dizelimle....Keh keh küh....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Pehh dizelle hava mı atılırmış alacan Ecoboost'u bide egzoz yapıcan o zaman gör havayı. :(

Ecoboostun tamponunun altından gözüken kocaa eksozt susturucusunu napıcan peki? Dizelde yok o görüntü ...Dizel ecoboostu sollar,sevgilim bana hayran olar (kafiye sağlayabilmek amcıyla kelimede hafif bir harf değişikliği yapılmıştır) :) :) You_Rock_Emoticon.gif

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.