Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Araç Içi Aydınlatma

Mehmet Erten

Soru

Selam arkadaşlar focus 2006 model trendx aracımın içinde tavan aydınlatma yok.Sadece ön güneşliklerin arasında var.Bu modellerde arka aydınlatma kullanılmamış mı acaba.Yok ise aydınlatma kullanabilmem için ne tavsiye edersiniz.Şöyle şık duracak bir aparat varmıdır?

Birde affınıza sıgınarak ön farların üzerine led aydınlatma yaptırmak istiyorum tavsiyeleriniz varmıdır.Bu aparatları nereden bulabilirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 7 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Modifiyeci dükkanlarına gidip iç mekanıma beyaz led aydınlatma istiyorum deyin size elindekileri göstersin bunun bağlantısını ise orta ön lambanızdan alırsınız ve isterseniz önleri'de led ile değişirsiniz uyumlu şekilde yanalar kapı otomatiği ile.

Ön farların üzerlerini boş bırakın lütfen :) Güzel değil ayrıca işlevi yok. 

Ciddi led'li farlar ile değişim yapabilirsiniz veya orjinal mercekli far ile xenon kullanabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Selam arkadaşlar focus 2006 model trendx aracımın içinde tavan aydınlatma yok.Sadece ön güneşliklerin arasında var.Bu modellerde arka aydınlatma kullanılmamış mı acaba.Yok ise aydınlatma kullanabilmem için ne tavsiye edersiniz.Şöyle şık duracak bir aparat varmıdır?

Birde affınıza sıgınarak ön farların üzerine led aydınlatma yaptırmak istiyorum tavsiyeleriniz varmıdır.Bu aparatları nereden bulabilirim

arka aydınlatma yok sadece önde var .Ayrıca 2006 model focuslarda trend x diye bir donanım yok trend stil paket var :)trend x 2008 son çeyrekten sonra makyajli kasayla çıktı çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2010 focus hb aracımda bağaj aydınlatması yok . Acaba ampulü vardı da geçti mi yoksa hiç tesisat yok mudur çözemedim yarımcı olursanız sevinirim.

Bence olmaması imkansız mutlaka vardır. Başka aynı model bir araçla karşılaştırma yaparsanız bulursunuz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

2010 focus hb aracımda bağaj aydınlatması yok . Acaba ampulü vardı da geçti mi yoksa hiç tesisat yok mudur çözemedim yarımcı olursanız sevinirim.

Aydınlatmasız araç mümkün değil.Büyük ihtimalle ampülü yanmıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.