Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Egzoz Takviye + Susturucu

Önerilen Mesajlar

Merhabalar 2014 kasa focus sedan aracımız var egzoz ilave eklettirmek istiyorum sol tarafa bunu yaparsak araç yeni olduğu için garanti dışı kalırmı ve egzozdan biraz ses gelmesi için heralde susturucu iptali oluyormuş.İptali dahilinde araca bi zararı olurmu mekanik olarak 20150405_132826.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iptal olmadan yeni bir delik açarak da yapılıyor. ancak rölantide dalgalanma sorunu yaratırmı emin değilim. benim aracım benzinli sağdan eksozlu, ben sadece çift başlık yaptırdım. bence bu işin ustası Emil Usta'dır. Maslak oto sanayide. garagemaslak olarak ta internette aratabilirsin. bir ara sor, kendisine danış istersen. olmayacak şeye yaparız hallederiz falan demez yani aklındakiler netleşir en azından.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Konunun temeline inerek boştan yere para harcarsın. Günün sonunda bu olur :)

buna katılmamak elde değil... 

hevesini de kırmak istemem hocam ama sonucunda sedan bir aile arabası bu, max 1.6 motor var yani. iki koldan toplamda 4 çıkış biraz fazla olmaz mı? paran cebinde kalsın, sadece çıkışına bir ek yap bas gaza git. onun yerine yakıt alırsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

buna katılmamak elde değil... 

hevesini de kırmak istemem hocam ama sonucunda sedan bir aile arabası bu, max 1.6 motor var yani. iki koldan toplamda 4 çıkış biraz fazla olmaz mı? paran cebinde kalsın, sadece çıkışına bir ek yap bas gaza git. onun yerine yakıt alırsın :)

+1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

GEÇEN HAFTA YAPTIRDIK EGZOSTAN GELEN BORUYA EK OLDU BİR NEVİ SUSTURUCU VARKEN YOKMUŞ GİBİ SES ÇIKARTIYOR OTOPARKTAYKEN VİDEO ÇEKMİŞTİM YOLDAYKENDE ÇEKİP ATICAĞIM BUYRUN LİNK https://www.youtube.com/watch?v=pzySwbpzqLY

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.