Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar focusma önceki konularda da paylaştığım 17'' volvo 5 dilimlik jant aldım nasip olursa yarın taktıracam bu arada lastiklerde de 225 / 45 / 17 94 w karar verdim sizce nasıl malum türkiyemin yollarında beni üzer mi ?

Fabrika verilerinde 50 yanak yaziyor 225/50/17 daha uygun ve kullanisli olur bence

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fabrika verilerinde 50 yanak yaziyor 225/50/17 daha uygun ve kullanisli olur bence

Evet bende gördüm o ibareyi de o zamanda jantla lastik arasında ki mesafe kalınlaşır görselliği bozar.Benim jantı değişmemdeki asıl amaç zaten görsellik.Ama yanak konusunda tereddütlerimde var yinede mesala konfor bozulması ve sert kasislerde yanaktan balon gibi;

Tabi benim görüşüm bu üstatlarımında görüşlerini bilmek isterim saygıları..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ST jantı çok güzel bi jant olmakla birlikte yaklaşık 5-6 senedir gündemde bu yüzden göze alışıldık gelsede resimlerden birinde focus 3 e 18'' ST jantı takmışlar çok güzeldi...Özellikle aracınız koyu renk ise ve st jantlarınız beyz ise of..

Emre V. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.