Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Biliyorum abi :) hatta sana soru yagdirmiştim :D sence almalimiyim ?

Hatırlıyorum Sabri doğrudur :) Zevk meselesi tabi, bilmiyorum yeni aracımı gördün mü? Şeker kırmızı ecoboost tit.x + plus paket orijinal jant ve lastiklerin yerle teması az olunca yakıt tüketimi az oluyor tabii ki. nokia3953f.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatırlıyorum Sabri doğrudur :) Zevk meselesi tabi, bilmiyorum yeni aracımı gördün mü? Şeker kırmızı ecoboost tit.x + plus paket orijinal jant ve lastiklerin yerle teması az olunca yakıt tüketimi az oluyor tabii ki. nokia3953f.jpg

Siyah EByi satip sekeremi gectin :D

Buna jant alicak misin ?

Birde jant manyagiyim ben inanilmaz ne kadar konfor azalsa yakit artsada kapiyi kapatip uzaktan baktigimda unuturum herseyi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Yeni focusun yıldız jantını buldumda ama 16'' bunun 17'' almak istiyorum ben varmı arkadaşlar bi bilginiz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-yeni-ford-focus-janti-16-inc-focus-3-5-108-16-49847726/detay/

Bu jantın modeli nedir bilginiz var mı ?

Bu bu cok aramayin uzaklarda :)

ag_12focus_wheel_zpsd3730005.jpg

Çok güzel, model ne geçiyor bu jantın ?

Bu bu cok aramayin uzaklarda :)

ag_12focus_wheel_zpsd3730005.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu jant focus reklamlarında ve tanitimlarinda kullanılan jantin 16 inc replikasi .bu jantin 18inci focus a yakisiyor 16 pek hoş durmuyor çağlar çetinkaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel, model ne geçiyor bu jantın ?bu jant focus reklamlarında ve tanitimlarinda kullanılan jantin 16 inc replikasi .bu jantin 18inci focus a yakisiyor 16 pek hoş durmuyor

Fotograftaki 18"
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakan abinin yardimiyla jantimi buldum hem replicasi bulunabilir hem daha sportif yapiyor araci

Benim kasa benim renk

IMG-20130114-WA0003_zps0bea5331.jpg

Bu Makyajli yani Mk2.5 diyebileceğimiz kasanin ST jantlari Mk2 ST jantindan daha ince daha modern

ford-focus-25-st-06_zpsd47bce6d.jpg

38A2DC81765D4527A7EBDE38C1613F7B_zps1fd1

Bu jantdan gören bulabilen olursa ve haber verirse sevinirim.

Simdiden tesekkurler :)

Sabri Özer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumda aratırsan bu jantın takıldığı Beyaz F3'ün resimlerine ulaşabilirsin.
O makyajsiz kasa ST janti abicim özellikle belirttim o farki

Mk2 ST janti daha kalin daha sade. Mk2.5 ST janti daha ince kollari var farki yan yana koyunca anlarsin zaten

Forumda aratırsan bu jantın takıldığı Beyaz F3'ün resimlerine ulaşabilirsin.

Makyajsiz ST

m5lp_0611_05_z2006_ford_focus_STwheel_zp

Makyajli ST

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hakan abinin yardimiyla jantimi buldum hem replicasi bulunabilir hem daha sportif yapiyor araci

Benim kasa benim renk

Bu Makyajli yani Mk2.5 diyebileceğimiz kasanin ST jantlari Mk2 ST jantindan daha ince daha modern

Gece griye gerçekten çok yakışmış :) Ayrıca çok yaygın bir jant bu...Her yerde bulunur replikası...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim kasa benim renk

Gece griye gerçekten çok yakışmış :) Ayrıca çok yaygın bir jant bu...Her yerde bulunur replikası...

MakyajSIZ kasa ST janti dediginiz gibi heryerde var ama benim aradiğim ve gece gride olan jant MakyajLI kasaninki farki jantlar evet benziyorlar ama farkli
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim kasa benim renk

Sabrı tesekkur ederım ama benım yardımım olmadı sana sadece bızım Rus forumda aracı gorunce senın araban geldı dırek aklıma.Yardımı olduysa ne mutlu bana.Sabrı bende sureklı sankı bır yerlerde karsılasmısız gıbı bı hıs var ama ben hala bulamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.