Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Bu jantlar çok hoşuma gitti, Focus 3 gibi farklı bir araca bunun gibi farklı bir jant gider diye düşündüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-lastik-jant-alman-kt10-8jx17-5x108-et45-ford-uyumlu-jant-340-00tl-94795830/detay/?favorite=1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

Bu resimdekileri çok beğenmedim açıkçası. Sıradan ve araçların üzerinde gelen jantlara benziyorlar.

Aaaa ama :D cok ucuk kacik olsunda istemiyorum butunluk olsun araçta :) Lansman jantida olabilirde yok suan kimsede daha gormedimde bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Malesef,

"Bu adrese erişim Kamusal Hizmetlerle Sınırlı İnternet Uygulaması Kapsamında Saat 08:00-12:00 ila 14:00-16:00 Arasında Engellenmiştir. Eğer adrese erişim için geçerli bir nedeniniz var ise bildirim ekranının görüntüsünü alarak sistem yöneticiniz ile irtibat kurunuz." şeklinde uyarımızı da aldıktan sonra akşam eve gidince bakarız artık diyorum. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.