Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Almak Üzereyim. Yardım Lütfen...

Volkan Bilezikçi

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar, sayenizde focus'ta karar kıldım. Şimdi çok acil birşey sormak istiyoum..

Karar kıldığım model FOCUS STYLE. Daha önce "Focus Style Plus" ile Titanium arasında kalmıştım. çünkü Style'da ESP standart olarak yoktu ve Plus paketin içinde geliyordu. Bu da çok önemli olduğundan, Plus alayım yada Titanium alayım diyordum. Ancak eylül ayından sonra üretilen Style'larda ESP standart olarak verilmeye başlanmış.

Titanium'a baktığımda, benim için çok elzem olan şeyler yok, dolayısıyla o farkı vermeye değmez diyorum. (İşin doğrusu maddi durum da yok o kadar). Sizce uzun vadeli baktığınızda bu tercihte bir hata var mı?

İkincisi de, ben beyaz rengi beğendim, ancak bir arkadaşım kafmaı karıştırdı. Şirket arabası gibi olur dedi. Metalik renk al dedi. (Ki onda da 750TL fark oluyor) Buna katılıyor musunuz?

Son olarak da, neredeyse bütün ford bayilerini aradım ve en sonunda en iyi teklifi şu şekilde aldım:

FOCUS STYLE BEYAZ SEDAN DIEZEL - 52650TL (Park sensörü hediye) Sizce bu fiyattan daha aşağı bulmak mümkün olur mu? (50-100 çok önemli değil)

Şimdiden herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En fazla 500 daha indirim alırsın...Fiyat fena diil,52 gibi alırsan mükemmel olur ama....Beyaz Focus 3 e harika duruyor..Sytle de tek sıkıntın kol dayama olmaması olur belki,başkaca da bir sıkıntın olmaz...Gayet yeterli bir otomobil...Şimdiden hayırlı uğurlu olsun..Sende Focus 3 için bekleyenler klubünden Focus 3 çüLER KLUBü ne terfi ettin ha....Darısı Bekleyenler Klubündekilerin başına.....(Beklemeyenler Klubündeki Tevfik isimli şahıs çatlasında patlasın :) )

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

görcez görcez bu kulübü...2012 de sony gelsin bende öyle alıp...sana laf cakıcam...hahaha dnadirik müzik setini sök diye....hahahah kamasonic taksan daha iyi be..............neo dandirik ses...cıtıtı cıtıtı.... :)

Hadi ordan...Çıtıdıynış..Hayvan gibi bas var sistemde,o yüzden bas ayarlarını azalttım,süper ses veriyor,gayette tatminkar,haa senin gibi ıptısÇı olsaydım sony'de kesmezdi zaten...Sen Mytouchı bekle ekim 2012 dwe geliyormuş,1 sene daha zenginin malı züğürdün Çenesini yorrar hesabı taş atıp durusun benim Red Sonjama...KıskanÇ..Hıh... :D

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tabe şimdi ogüne desemki....sonysiz ford focus için söyledikleri tüm iletileri bul...çocuk bulsa vala utancından siteye giremezsin...onun için sus otur...yerine..sony veya daha üstün ses sistemli arabalarda enson DS4 denon dinledim...mesela..acayip keyifli...tüm tınıları almak mümkün...zaten gücün yüksek olması rms ve dın power music...olması siz ne kadar sesi acarcasınız acın birden ses yükselmez...alet kendisi...dijital işlemcilerde sesi işleyip en kaliteli hale getirirek sunar...bas ve tiz seslerini ayırma güclerine göre işler...bana bunu anlatma..şuanki ses sistemi kamasonic gibi...kimse iddia etmesin...

sonysiz almammmmmmmmmmmmmmmmm diyen adam ...birtane daha var senden türkiyede...ama epey yaşlı senden bir siyset büyügümüz...dün dündür bugün bügün...diyen...sen ondan da fenasın...hahahaaha...kıskançmıyım evt...ama birtek seni kıskanıyorum...cünkü...dostum aldı...ondan sevinçimden kıskanıyorum...hemde en güzelini....offf be...diyorum wallpaper bile yaptım senin arabayı masaüstüne... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya Sonyyi beklemeye psikolojim dayanmadı kanka dedim ya,gidip hyundaiye,kiaya,daihatsuya felan bakmaya başlayınca resmen bunalıma girdiğimi anladım,daha fazla ruhsal durumum bozulmasın diye bu şekliyle aldım...Yoksa sony hakkındaki düşüncelerimde zerre değişiklik yok..kıskanma kanka,bu araba senin araba sayılır,sonuçta bir yerine bişii olsa için yanar biliyom....Sende daha donanımlısını alırsın eminimki....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yokyok allah korusun içim cız eder cok üzülürüm bende zerre hasetlik olmaz..kim olursa...ama cok tatlı duruyor napem bende olsam orda gezsek...istiyom

burdan paylaşmak sevinçi sesle yazıyla olmuyor işte...yoksa...elbette içimizde hasetlik olmaz bizim...sonyi gectim ben...bakalım neler bekliyor bizi 2012 de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.