Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2.el Otomatik B Sınıfı Araç Arıyorum (30 Bin Tl)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Yahu böyle büyük konuşmayın :D Neler görüyoruz :P Sürebildiği sürece insanlar neden almasın herkes trafikle boğuşmuyor sonuçta. Ee bir de otomatiğin ne olduğu önemli faktör. Yani insanların nasıl dsg aldığı gibi :) ehehehe

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi  kazanın pek hafif olduğunu sanmam. Bagaj kapağı orijinal değil gibi. Punto evo'larda bildiğim bagaj model isminin üstündeki düğmeden açılıyor. Ama araçta model yazmıyor zaten buda bana değişmiş olduğu hissiyatı yarattı.

Fiat logosundan açılıyor. Ama logonun altında PUNTO sağ taraftada EVO yazıyor olması lazım.

Değişen yoksa kapıdan alınan darbe hafiftir, kapılar kolay dağılıyor çünkü. Kaan abiye göster işte.

_____

Otomatik olsun çamurdan olsun valla. Dün biraz aptal şanzımanlı corollayı kullandım, otomatik otomatiktir :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi senin dediğin azınlık ama :D Üşenmiyorsan ilanlara bakabilirsin o civarda genelde. Neyse göreceğiz gereksiz yoruma gerek yok.

2012 de olabilir. Daha fazla olmaz sonuçta model yılı çok önemli değil fazla olması yararımıza olur mtv düşer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrı bir başlık açmak istemediğimden buraya yazıyorum. 

20.000 TL'ye kadar B sınıfı otomatik ne önerirsiniz? Eşimin tayini çıktı; benimki çıkmadı. O yüzden eşimin kullanabileceği bir araç bakmaya başladım.

Benim gözüm Corsa ve Clio Hb'lere ilişti. Var mı bana da bir öneriniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Biz de ilk o fiyattan araba bakıyorduk şunu gördüm; tanıdık bilindik ne varsa alınır. Seçme şansı pek yok. Çünkü çok fazla araba var ve ne olduğu belirsiz.

Adamlar yağ yakan arabayı sen anlama diye şeker katıyor 10-15 gün duman çıkartmıyor. Siz düşünün en basiti bu [emoji16]

Corsa ve Clio uygundur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mesela ben tam otomatik Corsa Fiesta gibi araçları başta eledim. Hem çok tüketiyorlar hem de lpg asla istemiyorum.

Arabayı yıkatırken 2005 fiesta dizel kullanıcısı ile sohbet ettik.Adam bundan önce corsa almış 2011-2012 sanırım.Dediği şu.araba gitmiyormuş gitmiyor.Fiestanın gözünü seviyim diyor.Kısacası şu ki opel corsa dan bence uzak durmak lazım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Misafir
This topic is now closed to further replies.
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.