Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Çanakkale - Bursa - İstanbul Turu

Yusuf Çavuş

Önerilen Mesajlar

Çanakkale turuna yazıldım dün, bugünde işyerinden iznimi ayarladım. ;)

Perşembe günü yani yarın akşam 5 gibi Kayseri'den hareket edicez. İstanbul, Gelibolu-Çanakkale, Bursa şeklinde. 2 gece konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemekleri dahil. Kişi başı 250tl(280 dedilerdi :D ) Cuma sabah Eyüp'den başlıyormuşuz. Cuma sonrasına kadar İstanbul'dayız, sonra akşama Gelibolu'ya geçip konaklama. C.tesi çanakkale tüm gün. Pazar sabahda Bursa öğlene kadar. Pazar akşamda Kayseri'de olucaz inş. özetle :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çanakkale turuna yazıldım dün, bugünde işyerinden iznimi ayarladım. :)

Perşembe günü yani yarın akşam 5 gibi Kayseri'den hareket edicez. İstanbul, Gelibolu-Çanakkale, Bursa şeklinde. 2 gece konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemekleri dahil. Kişi başı 250tl(280 dedilerdi :D ) Cuma sabah Eyüp'den başlıyormuşuz. Cuma sonrasına kadar İstanbul'dayız, sonra akşama Gelibolu'ya geçip konaklama. C.tesi çanakkale tüm gün. Pazar sabahda Bursa öğlene kadar. Pazar akşamda Kayseri'de olucaz inş. özetle :)

Güzergah benim mekandan geçiyor mu peki? :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben geçen sene Çanakkaleye kampa gitmiştim.Çok hoşuma gitti, hemen hemen herkesin o bölgeyi gidip görmesini isterim. O Dilek yarımadasını gezip şehitlikleri görmek siperleri gezmek insanı duygulandırıyor. Yusuf sana iyi gezmeler dilerim.Bol bol fotoğraf çekin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende her fırsatta giderim ama hiç rehber eşliğinde gitmedim, gidip de maneviyatınızı yükseltmek çok etkileyici, annem şehitliği gezip mühendislikten edebiyat bölümüne geçmiş hatta anlık duygu fırtınasıyla..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben geçen sene Çanakkaleye kampa gitmiştim.Çok hoşuma gitti, hemen hemen herkesin o bölgeyi gidip görmesini isterim. O Dilek yarımadasını gezip şehitlikleri görmek siperleri gezmek insanı duygulandırıyor. Yusuf sana iyi gezmeler dilerim.Bol bol fotoğraf çekin.

Sagolasin abicim, cekebildigim kadar cekicem ve burda paylasicam ins.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende her fırsatta giderim ama hiç rehber eşliğinde gitmedim, gidip de maneviyatınızı yükseltmek çok etkileyici, annem şehitliği gezip mühendislikten edebiyat bölümüne geçmiş hatta anlık duygu fırtınasıyla..

Bu tur yerlere rehberle gitmek çok farkettiriyor kardesim. Ben bunu Konya da anladım bu sene.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.