Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Style Ikinci Ele Düşmüş

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

Aracımı birkaç güne teslim alacağım bana 2015 model stylelarda park sensörü olmayacak sizinkinde var dendi ama otomatik olunca aynalar kapanmaz dendi sizinki kapanıyor mu. Bu arada satan arkadaş otomatik vites otomatik klima demişti sonra styleda oto klima yoka döndüler

otomatik klima yok. sadece arka park sensörü var artık konulacakmış. aynalar otomatik kapanıyor. bagaj anahtarlıktan kendi açılıyor. hayırlı olsun güzel araba

alıntılama yapmak için firefox kurdum :)

Yücel bey bana otomatik vites olunca dikiz aynası kapanmaz demişlerdi aracı 26 sında yada 29 unda teslim alacağım. park sensörüne sevindim klimaya üzüldüm aynalar kapanırsa moral olur

aynalar kapanıyor moraliniz bozulmasın. ben otosan çalışanıyım arac servise gelmeden fabrikada limanda aracı görme imkanım oldu park sensörü yok demişlerdi ama üzerinde orjinal geldi servis yetkilileride şaşırdı sonradan takma değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otomatik klima yok. sadece arka park sensörü var artık konulacakmış. aynalar otomatik kapanıyor. bagaj anahtarlıktan kendi açılıyor. hayırlı olsun güzel araba

aynalar kapanıyor moraliniz bozulmasın. ben otosan çalışanıyım arac servise gelmeden fabrikada limanda aracı görme imkanım oldu park sensörü yok demişlerdi ama üzerinde orjinal geldi servis yetkilileride şaşırdı sonradan takma değil.

İlginize teşekkür ederim Yücel bey. Görmeden alınca birde 2014 Fiesta titanium x ile kıyaslayınca ufak tefek şoklar doğal.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olmayan bir paket nasıl iyi görünüyor anlamadım :D

abicim en fulü yani titanium eskisinde x paket ile birlikte xenon farlar geliyodu da ordan aklımda kalmış galiba yenisinde titaniumda bi xenon farlar geliyor,bilmiyorum k.b. yani

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abicim en fulü yani titanium eskisinde x paket ile birlikte xenon farlar geliyodu da ordan aklımda kalmış galiba yenisinde titaniumda bi xenon farlar geliyor,bilmiyorum k.b. yani

Saygılar

Sen genç adamsın ya kaçırma böyle şeyleri,Passat'ı gördün unuttun tabi Ford'u Focus'u  :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu lansmandaki jantları getirmezse otosan focusun hiçbir modelini beğenmedim ben..bu çamurluklara en az 17 jant lazım..sanırım benim bahsettiklerim 18 jant..

aynen lansmandaki görünen jantı hayal ederken 16" gibi çok acayip standart bir jantı aracın üstünde görünce dünyam karardı :/  min. 17" gideri var bu güzelim araçlara..

halen düşünüyorum nasıl yapsam nasıl etsem diye :) e kredi ödemek var, bi diğer taraftanda 18" jant var loto toto bişey tutturmak lazım :)

bizi 18" paklar
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.