Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Style Ikinci Ele Düşmüş

Adem Kazıl

Önerilen Mesajlar

ben   aralıkta aldım ilk bakışta önü tuhaf görünüyor olabilir ama arac çok güzel ön ızgaraya gözünüz alışsın çok beğeneceğinize eminim. araç gerçekten dolu bir araba. ben power shift aldım  hp. fakat trendde ve titanyumda bluthut var stlyde yok böyle bir sacmalık yapmışlar. otomatik viteste otomatik park olayı yok sadece arka park sensörü koymuşlar otromatik kapanır dikiz aynaları falan eklenmiş. .61.000 tl liste fiyatıyla satışta fakat arac 15 ocaktan önce pek teslim edilemiyor. ben otosan çalışanıyım teslim aldım. düşünenlere hayırlı olsun arac çok iyi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

trend x ve style ön panjuru düz siyah çizgi plastik veya titaniumdaki gibi olsaydı güzel olurda maliyeti neki, birde jantları oldu bittiye getirmeselermiş 10 numara olurmuş sanki jantların geçmişi şöyle arabayı tasarlamışlar sonra jantları unuttuk hemen iki saatte tasarım bölümü tasarlasın demişler ve oldu bitti zahmet etmeselermiş biz kendimizde alır takardık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımı birkaç güne teslim alacağım bana 2015 model stylelarda park sensörü olmayacak sizinkinde var dendi ama otomatik olunca aynalar kapanmaz dendi sizinki kapanıyor mu. Bu arada satan arkadaş otomatik vites otomatik klima demişti sonra styleda oto klima yoka döndüler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracımı birkaç güne teslim alacağım bana 2015 model stylelarda park sensörü olmayacak sizinkinde var dendi ama otomatik olunca aynalar kapanmaz dendi sizinki kapanıyor mu. Bu arada satan arkadaş otomatik vites otomatik klima demişti sonra styleda oto klima yoka döndüler

Neden katalog'a bakmıyorsunuz?  :) Fazla gelirse bahtınıza.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

benim araba makyajsız style 3,5 değil :) otomotik park var olduğu için ön arka park sensörleri var

katlanır ayna

klima manuel

yokuş kalkış desteğimizde varmış sağolsun arkadaşlar yapmış sadece uygulaması kaldı.

Adem Kazıl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey katologda park sensörü yok diyor ama var :)

Satış temsilcisine bi otomatik şanzımanamı 4000 tl fark ödüyorum diye sorunca oda düz mantık oto vites oto klima demiş. Katalogda Titanyumda oto klima var. Dikiz aynalarına alınca bakacağım. Powershift şanzımanda arabadaki çoğu özellik yok malesef

(herhalde internet exploler hatası alıntıla desemde yekten mesaj yazıyor kime sordum/cevap verdim belli değil)

Sertaç Güngör tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup bey katologda park sensörü yok diyor ama var :)

Satış temsilcisine bi otomatik şanzımanamı 4000 tl fark ödüyorum diye sorunca oda düz mantık oto vites oto klima demiş. Katalogda Titanyumda oto klima var. Dikiz aynalarına alınca bakacağım. Powershift şanzımanda arabadaki çoğu özellik yok malesef

Sakalımız da var ama neyse :D Hadi bakalım. Ps ile ne olmadığı katalogda ve sitemizde belirtildi.

Buarada park Sensoren dikkat edin sonradan takma mı değil mi diye :) Hayırlı olsun keyifli beklemeler.

(herhalde internet exploler hatası alıntıla desemde yekten mesaj yazıyor kime sordum/cevap verdim belli değil)

Öyle sorun olabilir evet, onu kullanmamanızı tavsiye ederim. Her site için geçerli :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben   aralıkta aldım ilk bakışta önü tuhaf görünüyor olabilir ama arac çok güzel ön ızgaraya gözünüz alışsın çok beğeneceğinize eminim. araç gerçekten dolu bir araba. ben power shift aldım  hp. fakat trendde ve titanyumda bluthut var stlyde yok böyle bir sacmalık yapmışlar. otomatik viteste otomatik park olayı yok sadece arka park sensörü koymuşlar otromatik kapanır dikiz aynaları falan eklenmiş. .61.000 tl liste fiyatıyla satışta fakat arac 15 ocaktan önce pek teslim edilemiyor. ben otosan çalışanıyım teslim aldım. düşünenlere hayırlı olsun arac çok iyi.

alıntılama yapmak için firefox kurdum :)

Yücel bey bana otomatik vites olunca dikiz aynası kapanmaz demişlerdi aracı 26 sında yada 29 unda teslim alacağım. park sensörüne sevindim klimaya üzüldüm aynalar kapanırsa moral olur

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.