Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Multimedya Ekrani Sorunu !

Onur Doyuran

Soru

Merhaba Arkadaslar.  focus 3 Hb aracimin dun sabah calistirdigimda ekran ve etrafindaki ses ayar vb tuslarin isiklari calismiyor. teyp bolgesi komple calismiyor. klima yeri felan normal. sadece teyp bolgesi. sigortasindan suphelendim yenisini aldim degistirdim olmadi bi degisikklik. acaba dogru sigortami degistirdim diye kitapciga baktim, 67 numarali sigorta multimedya ekrani diyor . fakat bir degisiklik olmadi. herhangi bir fikri olan arkadaslar acil yardimlarinizi beklliyorum. tesekkurler herkese

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Merhaba Arkadaslar.  focus 3 Hb aracimin dun sabah calistirdigimda ekran ve etrafindaki ses ayar vb tuslarin isiklari calismiyor. teyp bolgesi komple calismiyor. klima yeri felan normal. sadece teyp bolgesi. sigortasindan suphelendim yenisini aldim degistirdim olmadi bi degisikklik. acaba dogru sigortami degistirdim diye kitapciga baktim, 67 numarali sigorta multimedya ekrani diyor . fakat bir degisiklik olmadi. herhangi bir fikri olan arkadaslar acil yardimlarinizi beklliyorum. tesekkurler herkese

Akşam farlar açıkken çalışmıyor mu o ışıklar?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hic Bir islem yok. yani teyp navi. hicbirsey calismiyor o konsoldaki

Onur Bey

Az evvel kendi cihazımın kullanım klavuzunu okurken sizin sorununuza benzer bir sorun okudum.

Cihaz açılmıyor/elektrik gelmiyor : Cihazın sigortası atmıştır , Aracın sigortası atmıştır akü bitmiştir cevabı vardı.

Sonradan takılma cihaz ise şayet yukarıdaki gibi cihazın kendi sigortası olduğunu ve atmış olacağını düşünüyorum.Sigortası ulaşılabilecek yerdemidir bilemiyorum.Taktırdığınız yerden yardım almanız en doğrusu gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.