Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

60 Bin Liraya Kadar Ne Alırdınız?

Feti Ercan

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar astra aracımı sattım. 

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-cok-temiz-2011-model-c4-dizel-comfort-spor-paket-196413904/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2011-dizel-titanium-paket-18-st-jant-198300179/detay/

bu iki araç arasında hangisini tavsiye edersiniz. Citroende esp var o biraz aklımı çeliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Citröen hakkında pek fikrim yok. Sadece forumda zaman zaman paylaşılan arıza, memnuniyet vs. testlerde diğer Fransız araçları gibi hep sonlarda yer aldığını biliyorum.

Focus'un aynısından bende var. Araçtan genel anlamda memnunum. Fiyat/performans aracı diyebilirim. Zaten yukarıdaki bilgilere bakılırsa siz de kullanmışsınız. İlandaki araç da boyaları yüzünden gayet uygun fiyatlandırılmış. Boya sizin için çok önemli değilse(satışı da düşünerek) Focus ağır basıyor. Yalnız boyaların lokal olduğunu düşünmüyorum. :) Özellikle kaputtaki baş ağrıtabilir.

Bir de sadece meraktan soruyorum. Neden bu kadar araç değiştirdiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Citröen hakkında pek fikrim yok. Sadece forumda zaman zaman paylaşılan arıza, memnuniyet vs. testlerde diğer Fransız araçları gibi hep sonlarda yer aldığını biliyorum.

Focus'un aynısından bende var. Araçtan genel anlamda memnunum. Fiyat/performans aracı diyebilirim. Zaten yukarıdaki bilgilere bakılırsa siz de kullanmışsınız. İlandaki araç da boyaları yüzünden gayet uygun fiyatlandırılmış. Boya sizin için çok önemli değilse(satışı da düşünerek) Focus ağır basıyor. Yalnız boyaların lokal olduğunu düşünmüyorum. : :)Özellikle kaputtaki baş ağrıtabilir.

Bir de sadece meraktan soruyorum. Neden bu kadar araç değiştirdiniz?

Tamamen keyfi oyalanıyorum kendime meşgale arıyorum. Ama yukarıdaki araçların hiç biri focusun tadını vermedi. Megane da güzeldi ama bir focus değildi. Yeni c4 lerdeki esp ve yeni kasa olması beni cezbediyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sorunu yaşayanlardan biride bendim. Bende birde otomatik olacak sorunu vardı. Focus 1.6 Ti-VTC ile sorunum çözüldü. Mazda ile Ford arasında çok gidip geldim. Yeni mazdayı bir deneyin derim. Benim f/p focusta kaldı. Belki sizinki mazda da kalır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cidden rahat Yakup ... ticari deyip kafada bitirmemek ve denemek lazım. 

...üstelik istenirse M1 (binek) olarak tescil ettirmek de mümkün. tabi kim 15 yerine 45 ÖTV ödemek ister? ...ben değil.

Varsın senede bir muayeneye gideyim ... hiç sorun etmem. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Courier ... çekerim altıma bir tane titanium veya titanium plus ... en az 10,000TL'de cebimde kalır. 

Araç güzel ama yine de binek otomobili tutmaz bence. :)   Sık sık biniyorum. Ondan aracıma geçtiğimde işin içine ruh ve heyecan giriyor. Focus 2 ve 2,5'tan sonra yanıtım "Cık!". Focus'umun üzerine gül koklayacaksam, bu Courier olmaz, olmamalı! :) 

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.