Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

2009 C-Max A 215/55/16

Buğra T.

Soru

Malum kış geldi Başkent'te kışlar ağır geçiyor biliyorsunuz.

Kendi aracım f3 ün kışlık lastiklerini (215/55/16) abimin cmax a (205/50/17) takmayı düşünüyoruz çünkü benim kışlıklara ihtiyacım yok askere gidiyorum.

215/55/16 cmax a uyar mı? Davlumbaza falan sürtme yapar mı? Ya da yuvaya sığar mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 11 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Malum kış geldi Başkent'te kışlar ağır geçiyor biliyorsunuz.

Kendi aracım f3 ün kışlık lastiklerini (215/55/16) abimin cmax a (205/50/17) takmayı düşünüyoruz çünkü benim kışlıklara ihtiyacım yok askere gidiyorum.

215/55/16 cmax a uyar mı? Davlumbaza falan sürtme yapar mı? Ya da yuvaya sığar mı?

sıkıntı olmaz 16 jantiniz var sanirim.zaten 205/50/17 ile 215/55/16 lastiklerin çaplari birbirinine yakın sürtme kesinlikle olmaz 215/55/16nin tabani biraz daha geniş .birde yanak 205/50/17 ye göre daha büyük ama çaplari çok yakın birbirine

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

5x108 kara jant alıcam şimdi. Neden focusun jantlarını takayım ki?

focusun lastik ebatları 21x55x16 olduğu için c-max 17 inç jantlarına olmaz demek istedim.

Abinin jantına takamazsın demek istemiş. Sorun yok yani

+1

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

nereye baktın? ben iskitlerden almıştım tesadüfen denk gelmişti, yıldız sanayideki çıkmacılarda da görmüştüm. Elvan Ford Ahmet abiye selam söyle yardımcı olur.

İskitlere baktım zaten hiç bir yerde yok.. Olanıda çılgın fiyatlar istiyor 480 tl civarı.. Elvan Ford tam ne tarafta yarın oraya da bakarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İskitlere baktım zaten hiç bir yerde yok.. Olanıda çılgın fiyatlar istiyor 480 tl civarı.. Elvan Ford tam ne tarafta yarın oraya da bakarım.

Tamamen şans işi, ben 2 sene önce tesadüfen sorduğum yerde buldum, müşterinin kışlık lastikleriyle birlikte duruyomuş uzun zamandır lastiklerde bitik gibiydi, adamı aradılar satalımmı diye adam satın dedi 200 dediler 150ye anlaştık 5 kollu saç jant + kapakları :) 

yıldız sanayi sitesinde elvan, ostim tarafları oluyor sanırım, google amca bilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tamamen şans işi, ben 2 sene önce tesadüfen sorduğum yerde buldum, müşterinin kışlık lastikleriyle birlikte duruyomuş uzun zamandır lastiklerde bitik gibiydi, adamı aradılar satalımmı diye adam satın dedi 200 dediler 150ye anlaştık 5 kollu saç jant + kapakları :)

yıldız sanayi sitesinde elvan, ostim tarafları oluyor sanırım, google amca bilir.

Telefonla Aradım malesef yokmuş. Bir kaç yere haber bıraktım gelirse arayacaklar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.