Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Vw Cc Mi Audi A4 Mü ?

Abdullahcan Mara

Önerilen Mesajlar

F3 ümüzü sattıktan sonra sizce AUDİ A4 2.0 TDI Almakmı Yoksa VW CC 2.0 TDI Almakmı mantıklı olur biz şuanda cc ye daha sıcak bakıyoruz ama sizin de fikirlerinizi almak istedim.Fiyatları neredeyse aynı .Araçlar sıfır alınacaktır.

Abdullahcan Mara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En az 140bin sanıyorum araçların fiyatları. 2bin motor vergiside cabası, bunların yerine 3.20iD alınır hem 10bin TL cepte kalır hemde vergi avantajından tasarruf edilen parayla depolar doldurulur.
Bmw imkanı varken şahsen bakmam bu tarz araçlara hele vw'ye hiç...

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik Mesaj

Bu konu, "Ortak Alan - Sosyal Otomobil Sohbetleri" kategorisinden "Otomobiller HakkındaOtomobil Önerisi " kategorisine taşınmıştır.

Lütfen konu açmadan önce uygun yeri bulmaya çalışalım.

Saygılarımızla,

Focus Club Tr Yönetimi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuzenlerimin birinde 2012 idi galiba 1.4 tsi 160 hp  CC var. Sıfır aldılar. Birkaç kez binme şansım oldu. Tsi Dsg kombinasyonu gerçekten çok başarılı. Tahminen TDİ de öyledir.

"Anıl Bey" camların çerçevesiz olması hoş bir ayrıntı demiş. Evet, görsellik adına hoş ama yol sesi problemi var. 

Bindiğimde sormuştum neden biraz yol sesi aldığını. Camların çerçevesiz olmasından kaynaklanıyor demişti.

Çok abartı değil ama öyle bir araçta rahatsız oluyor insan. Daha ilk binişimde fark etmiştim.

Süspansiyonlar da spor mantık sebebiyle gayet sert. Focus'umu anımsattı bu yönüyle.

Bir de kuzenim, klasik Passatların konfor açısından daha iyi olduğunu söylemiş, onu tercih etsem daha iyi olurdu gibi bir cümle kurmuştu.

Performansına ise diyecek söz yok. Bindiğim Tsi çok başarılı bu konuda.

A4'ü ise hiç bilmiyorum. Tahminen konfor konusunda CC den üstün olduğunu düşünüyorum. O yüzden tercihim CC olmazdı.

Benzinli-dizel farkı da çok abartı. O kadar paraya farklı araçlar da bakılabilir bence.

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıllık yapılan kilometreyi ya da dizel konusundaki kararlılığın kesin olup olmadığını da belirtirse benzinli seçenekleri dahil edip etmeyeceğimize de karar vermiş oluruz :)

Bmw 316i çok çok başarılı ve yeterli ;)

Fiesta düşünene de bunu öneriyon a4 düşünene de. Neyin kafası la bu?

Hadi önerdin bari 320i ED öner.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yıllık yapılan kilometreyi ya da dizel konusundaki kararlılığın kesin olup olmadığını da belirtirse benzinli seçenekleri dahil edip etmeyeceğimize de karar vermiş oluruz :)

Fiesta düşünene de bunu öneriyon a4 düşünene de. Neyin kafası la bu?

Hadi önerdin bari 320i ED öner.

Gayet yeterli bi makine... 320ied yüksek beygir dürtüklüycek gazlıycan :) Az yaksın yiğidim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gayet yeterli bi makine... 320ied yüksek beygir dürtüklüycek gazlıycan :) Az yaksın yiğidim :D

Basmazsan multitronic dizel de az yakıyor. Basarsan zaten dizel tartışmasız daha az yakar, 116i gazlayınca 10 litre yakıyor.

Yeterli de ciddi göreceli bir kavram.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Basmazsan multitronic dizel de az yakıyor. Basarsan zaten dizel tartışmasız daha az yakar, 116i gazlayınca 10 litre yakıyor.

Yeterli de ciddi göreceli bir kavram.

Orası öyle... ama dizel ile benzinli motor arasında ciddi fiyat farkı var. Bundan sonrasına kullanıcı karar vericek...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.