Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Honda Cr-V Kısa Far Değişimi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Bazı arabalarda kritik sigortaların yedeği olur. Parkın sigortası muhtemelen 5 liktir. Kullanım kılavuzunda yazar. Once bi sok bakalım o mu atmış gercekten. Yedek varsada muhtemelen kapaktadir.

Anladım 1-2 saate gidicem yanına hallederiz dedi ama bakalım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gidene kadar bakiversene sigortaya

10lukmuş baktım. Gittim değiştirdik düzeldi.

Ders oldu banada bu

Sabri keşke kaliteli bi led alsaydın bunlar 1 2 ay ancak dayanıyor.

Elektrikçi cikarip direk sokağa fırlattı :D

Adama abi 2 lira verdim onlara diyemedim :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Crvye kısa farlari taktım oldu tamam. Sonra parklarida değiştiriyim dedim. İlk taktim çalışmadı :) 1 liraya alirsan böyle olur. Sonra kontak acikken hafif çıkardım yuvadan çalıştı. Öyle taktım diğer fara geçtim. 2 paket almıştım 3ünüde denedim çalışmadı. Dedim bari eski sarı ampulü takayım oda çalışmadı. Bir önce taktığımdanda ışık yok. Sonra arka parklara bakayim dedim onlarda çalışmıyor. Ama kısa farlarda sıkıntı yok.

Acaba sigortayımı attırdım nedir ?

Parkların sigortası var mı ?

Kontak açıkken taktığım için mi acaba sıkıntı oldu ?

Biraz gerildim ya.

Buda farlar

Önce

e2c76439efd3f61e23c1b104dcf365b2.jpg

Sonra

06cb89dda18d0bf2aaee0c6708b17cb7.jpg

100c6870e88bcf8c03c507d942481920.jpg

Kısalar güzel oldu Osram Cool Blue hyper.

Ama parklar canımı sıktı

Ocağına düştüm :D gece gece iş çıkardım başıma

Şimdi denedim.

Böyle sanki bulanık mavimsi beyaz gibi hafif yeşilde var gibi.

Pek beğenmedim. Aydınlatması yetersiz gibi.

Eskiye dönebilirim veya benim arabanın uzunlarina takarim o da H1 ya :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi denedim.

Böyle sanki bulanık mavimsi beyaz gibi hafif yeşilde var gibi.

Pek beğenmedim. Aydınlatması yetersiz gibi.

Eskiye dönebilirim veya benim arabanın uzunlarina takarim o da H1 ya :D

Senin aldığın 5000K idi sanırım Sabri. Bende daha önce kullandım aynısından aydınlatması kuru havalarda vasat, yağışlı havalarda yetersiz ama dıştan bakınca görüntüsü iyi sadece. Alacaksan Cool blue nun 4200K lık olanı hem beyazlık hem görüntü hem de performans acısından gayet yeterli. Tabi performansı bir NB Plus değil ama beyaz ışıklar içerisinde en yeterli performansa sahiplerden biri bence. Bugün hava yağışlı mesela, yağışlı havalarda bile yeterli geldi bana, Doğan abide benzer seyler söylüyor zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Senin aldığın 5000K idi sanırım Sabri. Bende daha önce kullandım aynısından aydınlatması kuru havalarda vasat, yağışlı havalarda yetersiz ama dıştan bakınca görüntüsü iyi sadece. Alacaksan Cool blue nun 4200K lık olanı hem beyazlık hem görüntü hem de performans acısından gayet yeterli. Tabi performansı bir NB Plus değil ama beyaz ışıklar içerisinde en yeterli performansa sahiplerden biri bence. Bugün hava yağışlı mesela, yağışlı havalarda bile yeterli geldi bana, Doğan abide benzer seyler söylüyor zaten.

Aynen burdan tekrarlıyorum sakın almayın 5000k. Ben bunu benim uzunlara takarim annemin arabaya 4000lik alirim.

950 lumenmis bu benim aldığım.

1450 lumende 4000k olanmis fark fazla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

d9b5366691eb9432366736e71c2fd4dd.jpg

Çok belli olmuyor ama anladığım şu.

4000K yazan halojenler sarimsi beyaz ama iyi aydinlatiyor. Orjinallerle aynı.

5000K yazanlar gerçekten tam beyaz güzel görünüyor ama aydinlatma sıfır. %50 daha az aydınlatmaya sahip orjinallerden.

Umarim ilerde alacaklara faydali olur.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok belli olmuyor ama anladığım şu.

4000K yazan halojenler sarimsi beyaz ama iyi aydinlatiyor. Orjinallerle aynı.

5000K yazanlar gerçekten tam beyaz güzel görünüyor ama aydinlatma sıfır. %50 daha az aydınlatmaya sahip orjinallerden.

Umarim ilerde alacaklara faydali olur.

Aynen katılıyorum.4200k kullanıyorum.Orj den daha fazla ve daha beyaz ışık (günışığı) alıyorum.4200k dan fazlası gece ışığı gerçekten az veriyor.Hele yağmurda zor durumda bırakabilir sizi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.