Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Honda Cr-V Kısa Far Değişimi

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Annemin CR-V mercekli far fakat halojen ampüllü xenon değil xenon takmakda sıkıntılıymış kısa far hatası veriyormuş. 

Bende dedim bundan alayım hem fiyatıda iyi 

http://www.tekzen.com.tr/osram_h1_5000k_hyper_cool_blue_2'li_set_/803819?gclid=CjwKEAjw1ZWgBRD-n6ew0oan1xwSJABAbf8pB8zhxauCi4A9DagfOGywrvMgRd-Qhbgah7_kZgrkpRoCjhfw_wcB

Fakat H1miş kısa farlar olabilir mi ? H1 ben uzunlar diye biliyorum ama ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annemin CR-V mercekli far fakat halojen ampüllü xenon değil xenon takmakda sıkıntılıymış kısa far hatası veriyormuş. 

Bende dedim bundan alayım hem fiyatıda iyi 

http://www.tekzen.com.tr/osram_h1_5000k_hyper_cool_blue_2'li_set_/803819?gclid=CjwKEAjw1ZWgBRD-n6ew0oan1xwSJABAbf8pB8zhxauCi4A9DagfOGywrvMgRd-Qhbgah7_kZgrkpRoCjhfw_wcB

Fakat H1miş kısa farlar olabilir mi ? H1 ben uzunlar diye biliyorum ama ?

Arabasına göre değişir, H1 olabilir.

Burda yazana göre kısalar H1.

http://www.powerbulbs.com/vehicles/cars/uk-ireland/honda/cr-v/2007-2012/car-headlight-bulbs

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabasına göre değişir, H1 olabilir.

Burda yazana göre kısalar H1.

http://www.powerbulbs.com/vehicles/cars/uk-ireland/honda/cr-v/2007-2012/car-headlight-bulbs

Tamamdır sağolasın :) 

Verdim siparişi 2 tanede 2li paket park ampülü koydum sepete 2şer liradan :) Annemin arabası ama sarı sarı gözüme batıyor :D 

Birini takıp farkı göstermesi açısından burdan paylaşırım :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tamamdır sağolasın :)

Verdim siparişi 2 tanede 2li paket park ampülü koydum sepete 2şer liradan :) Annemin arabası ama sarı sarı gözüme batıyor :D

Birini takıp farkı göstermesi açısından burdan paylaşırım :yeah:

Kullanım klavuzuna filan bi baksaydın, ben önüme çıkan ilk siteye baktım öylesine :D Önce güvenlik, heleki annenin arabasında...

Bu arada tekrar baktım, philips xtreme vision 3350K

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kullanım klavuzuna filan bi baksaydın, ben önüme çıkan ilk siteye baktım öylesine :D Önce güvenlik, heleki annenin arabasında...

Bu arada tekrar baktım, philips xtreme vision 3350K

H1dir ya güveniyorum sana ve siteye :)

Zaten takip denemeden anneme vermem arabayi memnun kalmazsam biraz daha pahali bisey alirim 29 lira cezbetti

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

H1dir ya güveniyorum sana ve siteye :)

Zaten takip denemeden anneme vermem arabayi memnun kalmazsam biraz daha pahali bisey alirim 29 lira cezbetti

yağmurda denemeyi ihmal etme, kuruda iyi gelir. asfalt ıslak oldumu açıkmı kapalımı anlamazsın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Crvye kısa farlari taktım oldu tamam. Sonra parklarida değiştiriyim dedim. İlk taktim çalışmadı :) 1 liraya alirsan böyle olur. Sonra kontak acikken hafif çıkardım yuvadan çalıştı. Öyle taktım diğer fara geçtim. 2 paket almıştım 3ünüde denedim çalışmadı. Dedim bari eski sarı ampulü takayım oda çalışmadı. Bir önce taktığımdanda ışık yok. Sonra arka parklara bakayim dedim onlarda çalışmıyor. Ama kısa farlarda sıkıntı yok.

Acaba sigortayımı attırdım nedir ?

Parkların sigortası var mı ?

Kontak açıkken taktığım için mi acaba sıkıntı oldu ?

Biraz gerildim ya.

Buda farlar

Önce

e2c76439efd3f61e23c1b104dcf365b2.jpg

Sonra

06cb89dda18d0bf2aaee0c6708b17cb7.jpg

100c6870e88bcf8c03c507d942481920.jpg

Kısalar güzel oldu Osram Cool Blue hyper.

Ama parklar canımı sıktı

Güvenli sürüş icin aydınlık şart ama öyle tamponla bagajla degil, bilgisayarli en olmadı makinali ayarla.

Ocağına düştüm :D gece gece iş çıkardım başıma
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri sigorta alman gerekirse ufaklardan bizim sigortalar. Bakmadan alma benim gibi. Sonra 2 kutu eline patlamasın.

Annemin Hondada oldu abi. Şimdi onunla geldim işe gidicem bir elektrikçiye.

Şimdide yolda lastik basınç uyarısı çıktı. Iyice gerildim :D Lastiklerede bakicam

evet ama attıysa değiştirmen lazım, yani elinde yoksa bişey yapamazsın.

Elektrikçi bi abim vardi onu aradım. Oto elektrikciye gitme ben hallederim dedi de. Birde yedek sigorta vardir zaten arabada dedi ? Buldum yerini 18 numara. Onun yedeği varmıdır araba üzerinde. Hiç bilmediğim bir konu olduğundan.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Annemin Hondada oldu abi. Şimdi onunla geldim işe gidicem bir elektrikçiye.

Şimdide yolda lastik basınç uyarısı çıktı. Iyice gerildim :D Lastiklerede bakicam

Elektrikçi bi abim vardi onu aradım. Oto elektrikciye gitme ben hallederim dedi de. Birde yedek sigorta vardir zaten arabada dedi ? Buldum yerini 18 numara. Onun yedeği varmıdır araba üzerinde. Hiç bilmediğim bir konu olduğundan.

Bazı arabalarda kritik sigortaların yedeği olur. Parkın sigortası muhtemelen 5 liktir. Kullanım kılavuzunda yazar. Once bi sok bakalım o mu atmış gercekten. Yedek varsada muhtemelen kapaktadir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.