Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Titaniuma Sonradan Otomatik Park ?

FurkanYıldız

Soru

Merhaba arkadaşlar. Titanium bir araç için sınırları zorlayarak pazarlık yapıyorum düşük kmli. fakat otomatik park sistemi mevcut değil. Forumdan bir arkadaşa sordum biraz bilgi aldım. Sonrasında Erol otomotiv, Ford servisleri ve Ford merkezi aradım sonradan. fakat  herkes farklı birşey söylüyor. Erol otomotivden net yanıt alamadım. Servisler olaya yabancı. Merkez ise ancak bayiiden çıkmadan yapılabilecek bir sistem olduğunu söylüyor. Şuan için 2.000 tl bile olmayınca olmuyor ama birkaç ay sonra bu sisteminde olmasını istediğim için bu konunun açıklığa kavuşmasını istiyorum. Takılabilir mi ? Takılamaz mı ? Siz ne düşünüyorsunuz acaba ?

FurkanYıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Gerekli parçalar olduğu sürece çalışmama şansı yok

İşin tuhafı parça tedarikçilerinin bilmemesi. En azından ''Bu parçalar mevcut ama montajı bilmiyoruz'' demelerini beklerdim. Peki bu parçaları nereden temin edip nerede montaj yaptırabiliriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bir servise gidip bu özelliğe sahip şase nosu verdikten sonra bağlı parçalar görülebilir. İşlerine gelmiyordur büyük ihtimal. Buarada servisten temin ederseniz çok çok pahalı olur. Parça kodlarını bulup dışardan aramalı, ben bizzat maalesef yardımcı olamıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yapacak olursanız parça liste çıkartırım, ama maliyet o civarlara ulaşır yapılmayacaksa boşuna uğraşmıyım.

Ozan hocam şöyle söyleyeyim. En geç 3-4 ay içerisinde yaptıracağım. Dediğim gibi şuan stoğu tükettik :) Bu arada maillerden sıkılmadan ve iyi niyetle yaptığın bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik parkı olan bir araç araştırılsa daha kolay olmaz mıydı süreç?

Otomatik park olan aracın style versiyonunu alabiliyorum ancak. Fakat düşük kmli bir titanium alabiliyorken alıp istediğim otomatik parkI sonradan taktırmak daha mantıklı geliyor bana açıkçası. Olan bir aracıda alabiliyorum fakat km çok yüksek.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Otomatik park olan aracın style versiyonunu alabiliyorum ancak. Fakat düşük kmli bir titanium alabiliyorken alıp istediğim otomatik parkI sonradan taktırmak daha mantıklı geliyor bana açıkçası. Olan bir aracıda alabiliyorum fakat km çok yüksek.

Yani diğer herşeyi olan bir titaniumda otomatik park olması 2000den fazlamı fark ediyor? Öyleyse çok saçma, Ford zaten 1000tlye Satıyordu otomatik park paketini. Bu arada 2012 Ortası Öncesinde sadece otomatik park ve ayna farkı var ancak sonrasında ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlikte var o pakette 2000tl gibi birşeydi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yani diğer herşeyi olan bir titaniumda otomatik park olması 2000den fazlamı fark ediyor? Öyleyse çok saçma, Ford zaten 1000tlye Satıyordu otomatik park paketini. Bu arada 2012 Ortası Öncesinde sadece otomatik park ve ayna farkı var ancak sonrasında ısıtmalı ön cam ve aktif şehir içi güvenlikte var o pakette 2000tl gibi birşeydi.

Evet hocam 2.000 tlden fazla fark ediyor satılıklarda. Misal 30.000 kmde titanium 50.000 ise x pakete son istediği rakam 54-55 ve fazlası.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet hocam 2.000 tlden fazla fark ediyor satılıklarda. Misal 30.000 kmde titanium 50.000 ise x pakete son istediği rakam 54-55 ve fazlası.

X paket eder, ama Park'ın x paketle alakası yok o ayrı paket. Ne sattığını bilen adam az düğmelere veya sensörlere bakarak bakın araçlara. Titaniumların genelinde vardır zaten park.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

X paket eder, ama Park'ın x paketle alakası yok o ayrı paket. Ne sattığını bilen adam az düğmelere veya sensörlere bakarak bakın araçlara. Titaniumların genelinde vardır zaten park.

Bakarken öncelikle ön park sensörüne gözüm kayıyor ilanlarda. Ama otomatik park olanlar hep style paket. Titanium pakette olanlarda dediğim gibi 54-55 ten aşağıya düşmüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bakarken öncelikle ön park sensörüne gözüm kayıyor ilanlarda. Ama otomatik park olanlar hep style paket. Titanium pakette olanlarda dediğim gibi 54-55 ten aşağıya düşmüyor.

Hiç mantıklı değil. Pazarlık ettiğiniz aracı özel mesajla Gönderin, ben akşam benzer Araçlara bi bakayım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.