Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Chevrolet Cruze LS test

Guest Tolga KARACA

Önerilen Mesajlar

Herşey iyi güzelde abicim.. Malibu efsanesini nasıl uzakdoğululaştırırlar ya :yeah:

Malibu budur...

1003phr_01_o+1974_chevrolet_chevelle_malibu+driver_side_front.jpg

2013-chevy-malibu-opt.jpg

e2561_Chevrolet-Malibu-2013-Front-Angle-Speed-View-610x435.jpg

Malibu bu.... :yeah: Bence gayet güzel Insignia gibi zaten aynı şaşe üzerinden üretiliyor.. :yeah:

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ayrıca Malibu bende ap ayrı yeri olan bir modeldir.

1973 Malibu Babamın ilk arabası. 1975 yılında satın alıyor o aracı 25 yaşındayken.. 1992 de ben 5 yaşındayken ağlayarak sattı :D

O yüzden Malibuyu bu hale sokan GM'a lanetler okuyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha ucuz alıp toplamak inan bana 90 bin doları geçer abicim :D Amerikanda toplanmış araba almak her zaman daha karlıdır abicim çünkü masrafı hiç bitmez. O şekil acı bir tecrübem var çünkü Yettiremedim yetişemedim :D

:D Üzülme geçti gitti Şener pardon Ogün kardeşim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Platonik aşkımdı o benim hiç karşılık vermedi bana

1974 camaro z28... Onu aldığımda ona sahip olduğumu zannettim ama o ruhunu hiç teslim etmedi bana

Bir kere olsun dinletmedi bana o V8 inin sesini :D

Birkez olsun geçemedim direksiyonuna.. Bir kez olsun basamadım gazına :D Sağ ayağımın altına vermedi o şahane V8 i

Ben onu satın aldım ancak o asla bana ait olmadı :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tolga'cım yorumlarına ek olarak dün telefonda söylediklerinden sonra, alternatif olarak düşündüğüm cruze'u fiyatınında cazipliği ile ciddi ciddi düşünmeye başladım kardeşim.

İlk fırsatta test edicem inş. Sürüş keyfi, yol tutuşu, konforu ve sessizliğine göre fiyatıda iyi gayet.(Kullanmadım henüz ama senin yorumların referansdır benim için :D )

Tesadüfede bak, bugün birisi bakacak benim araca. Bizim mahalledeki karakolda polis memuruymuş dün aradı netten bulmuş, bugün bakıcak araca :D Cruze için vesilemi bu yoksa :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Birde, kardeşim test ettiğin araç HB mi, sedanmıydı ? Ben sedanını düşünüyorum Cruze'un, olursa eğer.

Sedandı kardeşim.

Hb de güzel ve çok geniş bagaja sahip ama Cruze un sert ifadesine sedan gider bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.