Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Turbo Saat Montajı

Guest Orcun Bayer

Önerilen Mesajlar

sadece #236 var ST ile ilgili görebildiğim, onu açarak göstergede ford yerine ST logosu çıkıyor ancak bununla ilgisi varmı bilmiyorum. Ruslar mutlaka takmış ve anlatmıştır onlara bakmak lazım.

Modifiyesiz elm ile oluyor mu bu [emoji2]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sadece #236 var ST ile ilgili görebildiğim, onu açarak göstergede ford yerine ST logosu çıkıyor ancak bununla ilgisi varmı bilmiyorum. Ruslar mutlaka takmış ve anlatmıştır onlara bakmak lazım.

önerdiğin site var mı veya bakarmısın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F2.5 için araştırdım, F3 içinde muhtemelen olduğunu düşünerek yazıyorum. Oem göstergelerde bu işi olması gerektiği gibi becereni görmedim. Yağ basıncı direk çalışıyor. Ama yağ sıcaklığı ve boost göstergesi tesisat olsada çalışmıyor (ki zaten yok). Gerekli sensörler olmadığı için boost ve yağ sıcaklığı göstergeleri çalışmıyor. Ekstra sensör takmak gerekiyor. Ayrıca ekstra sensörleri çalıştırmak için oem göstergeler yetmiyor. Bunun için oem göstergelerin kadran içinden göstergeler sökülüyor ve başka marka göstergelerin içleri takılıyor.

Eğerki başka yol yoksa bilinen bu göstergeleri takmak öyle tak-çalıştır şeklinde değil. Ben olsam örneğini görmeden girmezdim böyle bir işe.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

F2.5 için araştırdım, F3 içinde muhtemelen olduğunu düşünerek yazıyorum. Oem göstergelerde bu işi olması gerektiği gibi becereni görmedim. Yağ basıncı direk çalışıyor. Ama yağ sıcaklığı ve boost göstergesi tesisat olsada çalışmıyor (ki zaten yok). Gerekli sensörler olmadığı için boost ve yağ sıcaklığı göstergeleri çalışmıyor. Ekstra sensör takmak gerekiyor. Ayrıca ekstra sensörleri çalıştırmak için oem göstergeler yetmiyor. Bunun için oem göstergelerin kadran içinden göstergeler sökülüyor ve başka marka göstergelerin içleri takılıyor.

Eğerki başka yol yoksa bilinen bu göstergeleri takmak öyle tak-çalıştır şeklinde değil. Ben olsam örneğini görmeden girmezdim böyle bir işe.

senin baktığın siteyi bende gördüm o dediklerin birtek turbo basıncı için gösterge takıyorlar peki şunu söyleyim araçı bilgisayara bağlayınca turbo basıncı yağ basıncı görebiliyorsun demi sensörler var fakat biz nasıl yapıpta göstergelere verecez onu araştırıyoruz genede tşk ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.