Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Usb Flash Içerisindeki Müzik Klasörlerinde Gezinme

Deniz Gecgel

Soru

Arkadaşlar merhaba, diğer konularda bulamadığım için yeni konu açmak zorunda kaldım.

Konuya geleyim; Focus 3 Trend donanımlı araçlarda, Direksiyon üzerindeki tuşlardan USB belleğin içerisindeki müzik klasörleri arasında gezinmek (bir alt yada bir üst klasöre girmek, şarkı seçmek vs) mümkün değil midir? sürekli konsola uzanıp konsoldan klasör seçmek ve şarkı değiştirmekten gına geldi. konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

bende sync li sony sistem var aracımda. usp bellekte klasötlere ayırdım sarkıları türkce yabancı olarak. bu klasörleri ayrı ayrı dinleme imkanı varmı ? bilgidisi olan ? olmuyor ise flash bellekteki tüm sarkıları karısık dosyasız atacagım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

bende sync li sony sistem var aracımda. usp bellekte klasötlere ayırdım sarkıları türkce yabancı olarak. bu klasörleri ayrı ayrı dinleme imkanı varmı ? bilgidisi olan ? olmuyor ise flash bellekteki tüm sarkıları karısık dosyasız atacagım.

Isb araştır diyorsunuz. Sonra usb içindeki klasörler geliyor karşınıza. Hangi klasörü istiyorsanız ok basıp hepsini çal diyince klasör klasör dinleyebilirsiniz
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Isb araştır diyorsunuz. Sonra usb içindeki klasörler geliyor karşınıza. Hangi klasörü istiyorsanız ok basıp hepsini çal diyince klasör klasör dinleyebilirsiniz

Bu sabah işe gelirken üç dört defa denedim USB araştır diyerek. Ama hanımefendi sadece USB'yi anlıyor, gerisini anlamıyor :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bu sabah işe gelirken üç dört defa denedim USB araştır diyerek. Ama hanımefendi sadece USB'yi anlıyor, gerisini anlamıyor :)

hiç mi görmüyor usb yi.Eğer hiç görmüyorsa pc den usb yi fat32 formatında biçimlendirin.Eğer arabanın yanına inebilirsem video çekip atıyım olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hiç mi görmüyor usb yi.Eğer hiç görmüyorsa pc den usb yi fat32 formatında biçimlendirin.Eğer arabanın yanına inebilirsem video çekip atıyım olmadı.

Murat daha önce görüyordu da yeni görmemeye başladıysa, USB yi çıkarıp tak,

Tam oturmamış olabilir..

Yok yanlış anlaşıldım. USB ile ilgili bir sorun yok. Klasörleri hızlıca görmek için bu komutu kullanabilirim diye düşündüm, ama başaramadım. USB'yi açıyor ama devamında komut bekliyor sistem. "Araştır" komutunu tek başına da söylesem anlamıyor. Albüm ismini söyleyince çalışıyor ama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yok yanlış anlaşıldım. USB ile ilgili bir sorun yok. Klasörleri hızlıca görmek için bu komutu kullanabilirim diye düşündüm, ama başaramadım. USB'yi açıyor ama devamında komut bekliyor sistem. "Araştır" komutunu tek başına da söylesem anlamıyor. Albüm ismini söyleyince çalışıyor ama.

Komutta hiç denemedim. Bu yazdıklarımı tuşluyoruz hep :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Müzik konusuna gelmişken 2014 model sony sistemli aracımda mp3 desteği varmı ? Bugun dvd ye muzık attım mp3 olarak cd okuyor diyip geri cıkarıyor cd yi okumuyor. Araştırdım biras fakat bazıları track atıcaksın cd ye diyor oda 10-20 sarkı arası alıyormus max 80 dk. benım ise 80 paçalık arşivim var cd ye yukledım baska baska programlarla çalmıyor. Bu işten anlıyan yapa bilen varsa bana anlata bilirmi acaba 0-100 parçalık cd ye muzık atma ve aracımda hatasız dinlememe yardımcı olacak birisi cıkarsa dua ederim:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Müzik konusuna gelmişken 2014 model sony sistemli aracımda mp3 desteği varmı ? Bugun dvd ye muzık attım mp3 olarak cd okuyor diyip geri cıkarıyor cd yi okumuyor. Araştırdım biras fakat bazıları track atıcaksın cd ye diyor oda 10-20 sarkı arası alıyormus max 80 dk. benım ise 80 paçalık arşivim var cd ye yukledım baska baska programlarla çalmıyor. Bu işten anlıyan yapa bilen varsa bana anlata bilirmi acaba 0-100 parçalık cd ye muzık atma ve aracımda hatasız dinlememe yardımcı olacak birisi cıkarsa dua ederim:))

Usb flash bellek kullanmanızı tavsiye ederim.Kolçak içinde takılacak girişi mevcut.Usb belleği fat32 formatında biçimlendirip atın rahatca dinleyin müziklerinizi.Cd olarak maalesef az müzik alıyor.Ben tercih etmedim cd yi bu sebeple.Usb yetiyorda artıyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Usb flash bellek kullanmanızı tavsiye ederim.Kolçak içinde takılacak girişi mevcut.Usb belleği fat32 formatında biçimlendirip atın rahatca dinleyin müziklerinizi.Cd olarak maalesef az müzik alıyor.Ben tercih etmedim cd yi bu sebeple.Usb yetiyorda artıyor :)

Bende usb den dinliyorum klasörde gezinmeler filan hepsini biliyorum  fakat babam eski toprak oldugu için ben uğraşamam usb diye tutturdu cd yap bana diye:D  bu işin çözümü varda bilen olması lazım. geçen birisinde görmüştüm adam cd nin içine 250 küsür muzık atmıs dinliyordu cd den. 9 tane cd yi  çöpe attım 1 saat önce hep yanlıs oldu:) son 2 cd kaldı bi sorayım dedim bilen varmı diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende usb den dinliyorum klasörde gezinmeler filan hepsini biliyorum  fakat babam eski toprak oldugu için ben uğraşamam usb diye tutturdu cd yap bana diye:D  bu işin çözümü varda bilen olması lazım. geçen birisinde görmüştüm adam cd nin içine 250 küsür muzık atmıs dinliyordu cd den. 9 tane cd yi  çöpe attım 1 saat önce hep yanlıs oldu:) son 2 cd kaldı bi sorayım dedim bilen varmı diye :)

veri diski olarak içine mp3 atarak bir deneyin.Arabada cd den mp3 okuma desteği varmı emin değilim.Usb den var ama cd ayrımı varmı bilemedim şimdi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Mp3 atacaksın bunun için muhtemelen elindekiler zaten öyledir. Bir cd yapma programı yükle pc'ne ardından standart cd oluşturmaya bas veri - veri dosyası - sonra müzikleri oraya at. Müzik cd'si olaylarına girmeyeceksin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.