Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Alacağım Ama

OsmanMakal

Önerilen Mesajlar

Beyaz renk olarak hoşuma gitti, arabanın tüm hatları beyaz da daha belirgin.. İnşallah kaza yapmayız da bir hasar olmaz :)

Forum da ilk kes olumlu bir mesaj görünce sevindim :D

Farklı renk için ekstra para alıyorlar, ama ekstra parayı beyaz da da alsaar yine de Beyaz alırdım o benim çok hoşuma gitti

Şimdiden hayırlı olsun o zaman..Çok iyi bir otomobili çok iyi bir fiyat alıyorsunuz..Size imreniyorum..Keşke bende takıntıları olmayan,bazı şeylerden vazgeçmeyi başarabilecek kadar olgun krakterli bir adam olsaydım da Titanyum X-OPP-SR donanımlı Şeker Kırmızı ama illede Sonyli olsun,illede büyük ekranlı olsun v.s alıcam diye tutturup 6 ay 9 ay beklemeseydim..Şu anda biniyor olurdum herhalde focusuma... Hem de 10 Bin TL. daha ucuza alırdım... :kızgın::zha:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdiden hayırlı olsun o zaman..Çok iyi bir otomobili çok iyi bir fiyat alıyorsunuz..Size imreniyorum..Keşke bende takıntıları olmayan,bazı şeylerden vazgeçmeyi başarabilecek kadar olgun krakterli bir adam olsaydım da Titanyum X-OPP-SR donanımlı Şeker Kırmızı ama illede Sonyli olsun,illede büyük ekranlı olsun v.s alıcam diye tutturup 6 ay 9 ay beklemeseydim..Şu anda biniyor olurdum herhalde focusuma... Hem de 10 Bin TL. daha ucuza alırdım... :D:)

aynen con vaynen.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdiden hayırlı olsun o zaman..Çok iyi bir otomobili çok iyi bir fiyat alıyorsunuz..Size imreniyorum..Keşke bende takıntıları olmayan,bazı şeylerden vazgeçmeyi başarabilecek kadar olgun krakterli bir adam olsaydım da Titanyum X-OPP-SR donanımlı Şeker Kırmızı ama illede Sonyli olsun,illede büyük ekranlı olsun v.s alıcam diye tutturup 6 ay 9 ay beklemeseydim..Şu anda biniyor olurdum herhalde focusuma... Hem de 10 Bin TL. daha ucuza alırdım... :D:)

Normal şartlar altında benim için 56.000 TL bile bütçemi çok aşıyor ben kendimi sıkarak bu parayı vereceğim, kredi de kullanacağım.. Ben beklesem de 10 Bin TL fazladan veremezdim.. Ama imkanım olsa bende belki sizin gibi dokunmatik ekranlısını beklerdim.. Gerçekten yurt dışındaki modelleri çok hoşuma gitti..

Şimdi ben aracı yeni alacağım diye içimde bir zevk var ama muhtemelen aracı alınca 1 sene olmadan bu zevk kaybolacak :) Aslında belki benim gibi yılda 10bin KM den daha fazla KM yapmayan biri için Ford bile büyük bir lüks

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Normal şartlar altında benim için 56.000 TL bile bütçemi çok aşıyor ben kendimi sıkarak bu parayı vereceğim, kredi de kullanacağım.. Ben beklesem de 10 Bin TL fazladan veremezdim.. Ama imkanım olsa bende belki sizin gibi dokunmatik ekranlısını beklerdim.. Gerçekten yurt dışındaki modelleri çok hoşuma gitti..

Şimdi ben aracı yeni alacağım diye içimde bir zevk var ama muhtemelen aracı alınca 1 sene olmadan bu zevk kaybolacak :D Aslında belki benim gibi yılda 10bin KM den daha fazla KM yapmayan biri için Ford bile büyük bir lüks

10 Bin'i geçmiyeceksen eğer :)

Titanium Ecoboost al bana dua edecen :)

veya Titanium X 125 ps benzin :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Osman Bey yılda 10 Bin km yapıyorsanız Allah aşkına vazgeçin TDCİ'den !

Ecoboost gibi teknoloji harikası bir motor varken,Titanium'un zengin donanımı varken 10 yıl sonra amorti edeceğiniz dizel motora yatırmayınız paranızı !!

Çok dua edersiniz bize ! Hatta 125 PS'de düşünebilirsiniz.

Lütfen dikkate alınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuan 125 ps ile dizel arasında 9 bin tl var, verilmez bu para milleti soyuyorlar resmen..

3 sene önce 5-6 bin tl olan fark şimdi ne oldu ? o zman bile tartışırdık şimdi tartışılmaz yani..Soygundan başka bişey değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her şekilde satın alınan arabanın 4 sene sonra satılması gerekecek vergi nedeni ile..

Yılda 10.000 KM den dizel aracın yakacağı tutar 100Km de 5.1 lite ise 510 Litre Mazot olacak

Yılda 10.000 KM den benzinli aracın yakacağı ise 100km de 7.7 lite den 770 Litre benzin olacak..

1 Yılda dizel için yakıt parası ortalama 1912,5 TL olacak

1 Yılda benzin için yakın parası ise ortalama 3426,5 TL olacak

Aralarında 1 yılda yakıt parasından 1500 TL fark var..

Titanyum paket de 125PS olan motor 4K da fiyat 51.825 TL paketsiz

Benim alacağım paketsiz style de internet sitesinde 55.230 TL

İnternet sitesindeki rakamlara göre 3500 TL fark var

Bu fark kendini 2 sene de amorti ediyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Donanım okey diyorsan fiyat karşılaştırmasını ona göre yapmalısın ama biz 10 bin deyince haliyle donanımı yükselltik..

ayrıca tüketim değerleri pek adil olmamış :kıhkıh:

ş.içi desek dizel 5.0 olmasına imkan yok..Ortalama desek benzinli 7.7 de çok yüksek..Bilemedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı donanım araçların benzin ile dizeli arasında afaki farklar var gerçekten. Tüm firmalarda böyle maalesef. Ya donanımdan kısıp dizel alıcaz yada benzin. veyahutta paraya kıyıcaz değdiğine inanırsak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.