Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus Alacağım Ama

OsmanMakal

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

Son 1 aydır fiyat araştırıyorum, bütçem 40-50Bin TL arasındaydı

Opel Astra’ya baktım.. bana ufak geldi, oturunca dizlerim direksiyona değiyordu..

Hyundai Elantra’ya baktım, şekli süperdı dış görünüşü ama malzemeleri çok dandik geldi..

Son olarak Focus’a karar kıldım dizel motorda tork 270 olması ve güvenlik sistemi hoşuma gitti ama 2011 model sadece 1 tane ürün vardı, 53.000 TL fiyat söylediler renk ise mürekkep mavi olduğundan beğenmedim. Style + Plus paket ile 53.000 TL idi 1.6 115HP Dizel motor şeklinde..

Başka seçenek olmadığı için 2012 beklemelisin dediler,2012 içinde 59.000 TL fiyat çıkarttılar.. Sizce 2012 beklemeye değermi? 2012 model Focus’larda 2011’e nazaran ekstra bir değişiklik var mı?

Sony sistem ile dokunmatik ekran Style + Plus paketinde olacak mı 2012 modellerde?

Uzun kararsızlık döneminden sonra alacağım arabaya karar verdim, ama nasıl modelini alacağıma karar veremedim şimdi de

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ,

Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz :)

Maalesef fiyatları çok abartıp yükselttiler ama yakında ineceğiniz düşünüyoruz..

Sony sistem veya Dokunmatik ekran %90 ihtimalle style veya plus paketli de olmayacaktır..

Özetle, Sony; Bu yıl sonuna kadar (Satış Müdürü getirilmesi planlanıyor demişti) , Dokunmatik Ekran ise Mart ayı ve sonrasında (Tüm Avrupa böyle) bekleniyor..

Titanium modeline diğer sürücü asistanları gelmesi planlanıyor (Son çeyrek , bence kasım gibi)

Uzun vadeli alacaksanız bence Titanium modelini tercih edin derim,Gerek yer yer malzeme kalitesi gerek Prestij ve 2.el için..

Şuan gelen 2012 modellerde sanırım belki!! Mini stepne olabilir..Daha farklı bişey gözükmüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ,

Öncelikle aramıza Hoşgeldiniz :)

Maalesef fiyatları çok abartıp yükselttiler ama yakında ineceğiniz düşünüyoruz..

Sony sistem veya Dokunmatik ekran %90 ihtimalle style veya plus paketli de olmayacaktır..

Özetle, Sony; Bu yıl sonuna kadar (Satış Müdürü getirilmesi planlanıyor demişti) , Dokunmatik Ekran ise Mart ayı ve sonrasında (Tüm Avrupa böyle) bekleniyor..

Titanium modeline diğer sürücü asistanları gelmesi planlanıyor (Son çeyrek , bence kasım gibi)

Uzun vadeli alacaksanız bence Titanium modelini tercih edin derim,Gerek yer yer malzeme kalitesi gerek Prestij ve 2.el için..

Şuan gelen 2012 modellerde sanırım belki!! Mini stepne olabilir..Daha farklı bişey gözükmüyor..

Fiyat farkı önemli benim için.. 53BİN tl 59Bin TL bunlar bile aslında bütcemi aşıyor, benim 40-50Bin TL arası bütcem vardı biraz daha kendimi sıkarak bu rakamlara çıkartabildim.. Titanyum da fiyat farkı çok fazla olacaktır sanırım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ellerinde kalan son araç Mürekkep mavisi ve hiç hoşuma gitmedi.. O yüzden 2012 modelleri önermişlerdi bana.. :P Farklı illerdeki ford satıcılarında 2011 modeller ile ilgili daha güzel renkler varsa garanti kapsamında, kendi ilimdeki ford yetkili satıcısına götürebiliyormuyum aracı?

Aracı İstediğiniz bayii'den alıp İstediğiniz bayii'de garanti kapsamında müdehale yaptırabilirsiniz..

Fiyat farkı önemli benim için.. 53BİN tl 59Bin TL bunlar bile aslında bütcemi aşıyor, benim 40-50Bin TL arası bütcem vardı biraz daha kendimi sıkarak bu rakamlara çıkartabildim.. Titanyum da fiyat farkı çok fazla olacaktır sanırım?

Kesinlikle burada fiyatlar etken yani şunu demek istiyorum birazcık bekleyin yıl sonuna doğru fiyatlar biraz daha inecektir (aceleniz yoksa)

Eğer ki farklı bayiilerde 2011 model uygun bulursanız tabiki düşünebilirsiniz :P Hele Tit olursa çok daha iyi olur

Nacizane önerim; 2011 olacaksa mümkün mertebe plus paket de olsun, çünkü 2012 lerde esp standart (stil'de), onlarda (2011) değildi. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadas 2.el istese derdi zaten :P kirletme konuyu. Det.

Sent from my iPhone using Forum Runner

Bana ne bana ne.... :P 2.0 TDCI 140 bg ile sol şeritin kralı olmayı seçebilir arkadaşımız... :D:aman: (Ben demiştim yakup abi ayakkabıyı çıkartıyor diye :) )

Hasan Köpüklü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. el düşünmüyorum. Teşekkür ederim araştırmanız için..

Farklı Ford bayilerinin elinde 2011 Style + plus paketi olan 1.6 Dizel sedan ford var mıdır artık yarın araştıracağım.

Tanıdığınız bir bayide böyle bir stok bulunan ve mürekkep mavisi renk olmayan araç varsa yazarsanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2. el düşünmüyorum. Teşekkür ederim araştırmanız için..

Farklı Ford bayilerinin elinde 2011 Style + plus paketi olan 1.6 Dizel sedan ford var mıdır artık yarın araştıracağım.

Tanıdığınız bir bayide böyle bir stok bulunan ve mürekkep mavisi renk olmayan araç varsa yazarsanız sevinirim.

Ama şu an sıfır araçlar gerçekten çok pahalı...Tavsiyem 2. el e dönmeniz..Hem 2. elde çok temiz araçlar bulabilirsiniz...Aynı zamanda almayı düşündüğünüz araçların bir üst sınıfı araçları da......Bence 2. el seçenekleri de gözden geçirebilirsiniz.......Tabi tercih gene de sizin... :):P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama şu an sıfır araçlar gerçekten çok pahalı...Tavsiyem 2. el e dönmeniz..Hem 2. elde çok temiz araçlar bulabilirsiniz...Aynı zamanda almayı düşündüğünüz araçların bir üst sınıfı araçları da......Bence 2. el seçenekleri de gözden geçirebilirsiniz.......Tabi tercih gene de sizin... :):aman:

Hasanım Saygı Duyalım :P

Sıfır araç almanın avantajları var; para arkadaşımızın dimi :P Tavsiyeni yaptın sen..sağol :D konuyu kirletme haydiii :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.