Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hangisini Seçmeliyim (Axa, Ak Yada Halk Sigorta)

Önerilen Mesajlar

Merhaba bugün kasko yaptırmam gerekiyor

araç 2012 model şu ana kadar hep AXA ile kasko yaptırdım.

Dün bir kaç tane teklif aldım

AXA Full kasko  860

AK sigorta   Full 640

Halk sigorta yine full 604 TL

hepsi full kasko acaba hangisini seçmeliyim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu konuyu 15 gün önce biraz kurcaladık, ben Ak-Sigorta tercih etmiştim ama Eskişehir Otokoç ile cam, mini onarım gibi anlaşmaları yokmuş  (bu durum her il'de farklı olabiliyor), 20 günde camı zor taktırdım, takıldığında ise onca savaş vermiş biri olarak zafer kazanmış gibi hissettim :D diyeceğim o ki öncelikle bulunduğunuz ildeki Ford'a danışın, servisin en problemsiz çalıştığı kasko'yu tercih edin önceliğiniz fiyat değil hizmet olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

önemli olan poliçe içeriği, ben koç ların üvey evladı allianz a yaptırdım 620 tl, ak 600 tl istediği halde.. hasarsızlık full en üst seviyede..

sigortacıda önemli, konya da bizim sigortacının ikili ilşkileri iyi, burada birçok sigortanın bölge müdürlükleri var, işler kolay yürüyebiliyor..

telefonla pazarlık ediyorlar, şu sigorta bu fiyatı verdi siz ne verirsiniz tarzında..

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 8 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.