Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nereye Şikayet Edebilirim ?

Sabri Özer

Önerilen Mesajlar

Bekir abi sanki çok kötü bir şey yapmışsın gibi yazmışsın, silecek kaldırma günümüzün standart tepkisi. Aynaları terse katlama, sileceği kaldırdıktan sonra silen kısmı sileek kısmına dik bırakma, araba tozluysa üzerine iltifat yazma, tozlu değilse pis elinin yağı kiriyle uygunsuz şeyler çizmek ön cama, lastik indirme, arabaya bırakılmış telefon kapalı olunca ı telefonu bel fıtığı diye sağa sola yazma ve benzeri gereksiz, medeniyetsiz pislik şeyler yapanlar var. Benim de bazılarını yapasım geldiyse de çok şükür hiç yapmadım :)

Ama yine tum bu uygulamalardan haberin var.. hem de adeta yapmiscasina :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama yine tum bu uygulamalardan haberin var.. hem de adeta yapmiscasina :)

Onun da malesef ki benim paranoyaklığımla alakası var. Olumlu olumsuz olabilecek ihtimalleri değerlendiriyorum sürekli. Bir de bizim bir önceki ev kızılayın dibinde ve sürekli otoparkının önüne araba park edilen bir yer olduğundan yapmayı ciddi ciddi planlamışlığım da var tabiki de :D

Güzel iltifatları ve arka sileceği kaldırmayı sevgili panpalarımın arabalarına yapmışlığım var çok kez. Hatta biri ayrıldıktan sonra arayıp sövmüştü arka sileceği sen mi kaldırdın diye  :kıhkıh:

Aynayı terse katlamayı taksiciler kasıtsız olarak duraklarına parkettiğimde yapmışlardı, ben öyle tahmin ediyorum en azından, bir önceki arabaylaydı o da.

Sunroof'tan içeriye izmarit ve benzeri şeyler atmak, arabayı çizmek, lastiği siboptan indirmek yerine yanağından delmek, silecekleri kırmak, farları kırmak, kaputa bagaja cin ali çizmek gibi şeyleri saymadım onlar insan işi olmadığından da olursa da sorumlusunu karşımıza çıkmaz inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcan kusura bakma ama bir daha görüşmeyelim birader :D

Bunları bilmek lazım, önlem almak için  :kıhkıh:

Hayatın gerçekleri bunlar yav. Küçüklüğünde günlük aktivite olarak apartmandan sunroof'u açık arabalara su balonu atan arkadaşım var. Türk insanındaki gereksiz şiddeti dışa vurma, servet düşmanlığı, zenginse kara paradır mantığının sonuçları bunlar bana özel değil ki eminim daha beterleri vardır  :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uleeeeeen konu Mertcanı nereye şikayet ederime doğru gidiyor sanki:) :):) :):) :):) :):) :):) :): :):) :):)

Ilginç olan ben tanıştım dışardan hiç de öyle gözükmüyor yaw:) :):) :):) :):) :)) :)

Öyle görünmüyoruz da ne oluyor abicim. Servet-Bekir-Alperen abiler üçlüsü olarak kombo yapıyorsunuz benim gibi masum ve temiz bir çocuğa :zha:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yazlık yerlerde kaldırım olsun bu turuncu dubalar olsun plastık onların üzerine park eden bmwler vs audi q7 gördüm. oysa otopark 5 veya 10 tl.. bende kaldırıma park ediyorum ama siyah araba devrim yapmış. aklımız sıra 5 lira kar edecez 5 tl=1 litre mazot :) +öğrencisin

dediğin gibi şortları sokakta değişmeler pöykürmeler magandalık bildiğin..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kaldırımlar yayalar içindir. ve özürlü arabalarını düşünün biraz bence. onların nasıl yolda gideceğini düşünün

Tabikide öyledir çokda dikkat ederim zaten sağ tarafa yanaşıp geniş bir alan bırakacak şekilde park ediyorum oraya :yeah: Birde sadece karşımızdaki sitenin kaldırımı var sağ ve sol taraf yok daha çok bizim evin önündeki kaldırım kullanılıyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.