Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Bagajdaki Yamaya Benzeyen Sey Nedir

Süleyman Altın

Soru

Iyi aksamlar dostlar.Bugun arabadaki kotu kokunun bagajdaki su almadan vs kaynaklanabileceginin yazilmasi uzerine bagaji bosalttim ve bagajda yapıştırıcı gibi yama yapilmis seyler var bunlar nedirpost-4510-1404493227,9717_thumb.jpg

Telefondan yazıyorum detayli arama yapamadim forum ve nette yanlislik varsa affola

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Niye sadece bazı bölgelerde kullanmışlar ses sadece oralarda mı varmış?

Altındaa tamamen olması gerekiyor, yukarda böyle yapmalarındaki sebep başka birşey de olabilir, halının kaymasını da önlüyordur sanırım.

Neyse ekmek-köfte ilişkisi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hepsinde var :yeah:

Ohh be ne oldugunu bilmesekte herkeste varsa vardir bi amaci.acaba alt tarafta yakit deposu var onun icin olabilir mi depo tam orada degil sanki ama ya tutarsa dedim attim iftara az kalinca boyle oluyo [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

eski era aracımda da vardı.. özellikle kabarık sacın üstünde.. taban halısını koyunca hem kaymayı önlüyordur hemde nispeten yüksek sacın oradaki astar boyasının yıpranmasını.. ve arkadaşın dediği gibi titreşimede faydası vardır illaki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ohh be ne oldugunu bilmesekte herkeste varsa vardir bi amaci.acaba alt tarafta yakit deposu var onun icin olabilir mi depo tam orada degil sanki ama ya tutarsa dedim attim iftara az kalinca boyle oluyo [emoji3]

aracı incelemedim ancak forumda paylaşılan teknik bir şemaya göre depo koltuğun altında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.