Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus ST - Teknik Verileri - Focus Club Tr Ayrıcalığı ile -

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

109.000 TL imis ama bu arac d sinifi ve girtlagina kadar dolu bir arac focus st dedigimiz ise hot-hatch dedigimiz tamamen performansa yonelik bir c sinifi arac onun icin bunlar pek kiyaslancak arabalar degil ya tekrar diyorum ford kar marjini dusuk tutarsa ve 100.000TL civarinda satarsa ciddi anlamda cok satar kaldiki en yakin rakibi megane rs oda 104.000TL ama kar marjini yuksek tutarsa kaderi bizim kasa st gibi olur tabi bu benim dusuncem :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

109.000 TL imis ama bu arac d sinifi ve girtlagina kadar dolu bir arac focus st dedigimiz ise hot-hatch dedigimiz tamamen performansa yonelik bir c sinifi arac onun icin bunlar pek kiyaslancak arabalar degil ya tekrar diyorum ford kar marjini dusuk tutarsa ve 100.000TL civarinda satarsa ciddi anlamda cok satar kaldiki en yakin rakibi megane rs oda 104.000TL ama kar marjini yuksek tutarsa kaderi bizim kasa st gibi olur tabi bu benim dusuncem :)

ST'nin üstü RS var ama daha..Onu da 150 bin'e mi satacak :D

Golf R mı üstündü GTI mı ? R ise onla kıyaslanmaz mesela bu..Megane RS'in bir altı varsa onla da kıyaslanmaz..Motorlara bakma..

RS'de 2.0 gelecek..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Golf r daha ustun oda yaklasik 110.000 TL ama sole bir durum var vw gti getirmiyor golf r`in fiyatini gti bandinda tutuyor.Mesela renault rs trophy ozel siparisle getiriyor cunku fransada 35.500 euro bunun ustune otv ve kdv ekle dusun fiyati. :) Focus rs benim tahminimce 140.000 TL ustunde olur cunku 350bg civarlarinda olucak yanlis bilmiyorsam ama insallah dedigin gibi olur yakup 90.000 TL olsun st benzinli menzinli dinlemem ilk musterisi ben olurum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ST'nin maksimum fiyatı 31-2 bin Euro yani yukardaki örneklerden ucuz bir araba..Herneyse bakalım daha geleceği meçhul..Fiesta ST kesin geliyor 1.6 182 ps

RS için henüz teknik detay net olarak verilmedi..Benzin + elektrik motoru düşünülüyor..300 ps'i bulur rahat :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 AD 8070 Focus ST'yi kullanırken, inanın ivmelenmesi, hızı hiç umurumda olmadı en takıldığım noktası 5. vites'te iken 30km. hızda dahi, sanki yanlış vites hissi vermeden yürümesiydi.. Otomatik Vites gibi düşünün... Nasıl bir Turbo ve Tork varsa hayal edin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.