Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bir Doğuş Klasiği Daha Yaşandı !!!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Görsen ne olacakdı ki :naughty: alınmış araba hikayesi bu..

Ayrıca sonuç itibarı ile biz karlı çıktık ama navi isteseydik...Buradaki saçmalık belli onu anlatmaya çalıştım :kıhkıh:

siz karlısınızda gene size iyi davranmışlar ve zaten demişler aslında.. :D Normalde hiçbir müşteriye öyle yapmıyorlar 4000 Tl faturaya yansıtıp işi çözüyorlar. Hiç öyle süsleme felan yıkayıp parlatıp veriyorlar. İyi bir bayi ye denk gelmişsiniz aslında Yakup abim ... :) Aslında garip ama doğuş hakkında duyduklarım yanında iyi bile sayılabilir. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yahu sıfır araba almak zevk işi olmalı sıkıntı eza veren bir olay olmamalı.yok şusu yok,yok araba ya bu oldu.Adam da heves heyecen bırakmıyorlar,konuyla alakalı kişinin özel durumunu bilemem ama bana böyle bir cinlik yapılmaya çalışılsa ben ne olursa olsun almam..Erzincan da zamanın da bende takas yolu ile bir v.wagen almak istedim. adamlar ortalama 18 bin tl lik aracıma 11 bin tl fiyat biçtiler tabi bende hemen oradan ayrıldım..fırsatçılıkla ticareti kesinlikle karıştırıyorlar....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kapağın da böylesi canım :) Tebrikler!

.saygılar...stratejilerini anlamak mumkun değil.bende pazarlama ile uğraşıyorum.müşterimin karşısına çıktımmı kendi duygularımı bır kenara bırakıp müşterimin dygularına göre haraket ediyorum..bunlar utanmasalar neden geldınız dıyecekler,yada ben boylelerıyle karsıastım.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

Dod'da ikinci el araçlara verilen fiyatlar inanılmaz zaten. 9000 TLlik araca 5000 TL "hemen", "bugün", "şimdi" verelim dediler bana da; yok piyasası yokmuş, yok satamazlarmış, bilmem neymiş? satamayacaksan niye "hemen" almaya çalışıyorsun; park halinde dururken bakıp seyretmeye mi?

bir de " bu para biraz az değil mi? " diye sorunca, süpersonik akıl verdi görevli " o zaman bize getireceğine internetten satmaya çalışacaksın ".

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vw Tr zaten sıfır araba satarken bile binbir terbiyesizlikle iş yapıyor. Genel yaklaşım olarak eğer almak istediğiniz bir araba varsa alacağınız yerle takas işine girmeyin. Sinirlenip niyetlendiğiniz arabayı almaktan vazgeçersiniz zaten. Bunların çoğu ölü fiyatı veriyorlar. Galeri vb esnafa satıyorsanız olması gereken aracın satılacağı fiyatın 2000 tl altına vermek. İkinci el işi oldukça kötü durumda bildiğim kadarıyla. Sıfır araba almak kolaylaştı, İstanbul gibi yerlerde belli bir rakamın üzerindeki araçları hele de benzinliyse satmak gerçekten zor oluyor. Adam o kadar para vereceğime iki model altı dizel alırım diye bakıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.