Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Doğu Anadolu'da Servis Tavsiyesi

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar yakın zamanda arabamın ilk bakım zamanı geliyor 13000 km'de aracım yaşadığım yerde Tatvan'da bir ford servisi var yalnız servis hakkında pek iyi şeyler duymadık maalesef. Çevre illere gitmem gerekiyor bu durumda bana hangi servisleri tavsiye edersiniz özellikle en yakın yerler Van ve Muş'taki servisler nasıldır gidenler var mı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar yakın zamanda arabamın ilk bakım zamanı geliyor 13000 km'de aracım yaşadığım yerde Tatvan'da bir ford servisi var yalnız servis hakkında pek iyi şeyler duymadık maalesef. Çevre illere gitmem gerekiyor bu durumda bana hangi servisleri tavsiye edersiniz özellikle en yakın yerler Van ve Muş'taki servisler nasıldır gidenler var mı?

vana gidebilirseniz ilgilenirler...

mardine gelmek istersenizde ben yardımcı olabilirim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kardeşim 1  haziran da buluşuyoruz istersen gelebilrsin

Van servisini de Nihat abimden sorsan  en iyi o bilir bizim buranın servisini

değerli meslektaşım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar Bey Mardin çok uzak gelemem malesef.  Değerli meslektaşım Van bildiğim yer eğer servis de iyi ve vicdanlı ise çok iyi olur benim için, arabayı Muş'tan aldım fakat hediye ettikleri 30 liralık park sensörünü dışarda taktırın bizim elemanlar beceremiyor montajı dediklerinde soğudum gitmeyi istemiyorum ama başka alternatif bulamazsam gideceğim mecburen.   Buluşmaya gelmeyi çok istiyorum ama şu an eksik elemanla çalışıyoruz birimde gelebilecek miyim bilmiyorum ama inş. gelirim.

Ozan Bey Evet fiyattan korkuyorum ben de ayrıca polen filtresini değiştirmeyi istemezsem sorun çıkarırlar mı garantiden düşer diye bir hakları var mı çünkü burada klima gerekmiyor değişmemin bir manası yok diye düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan Bey Evet fiyattan korkuyorum ben de ayrıca polen filtresini değiştirmeyi istemezsem sorun çıkarırlar mı garantiden düşer diye bir hakları var mı çünkü burada klima gerekmiyor değişmemin bir manası yok diye düşünüyorum.

Kesinlikle hayır, çünkü otosanın yayınladığı 15000KM bakımında yapılacaklar listesinde polen filtresi zorunlu tutulmuyor. değişimler  sadece yazdıklarım, onun dışında ıvır zıvır klasik kontroller.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Serdar Bey Mardin çok uzak gelemem malesef.  Değerli meslektaşım Van bildiğim yer eğer servis de iyi ve vicdanlı ise çok iyi olur benim için, arabayı Muş'tan aldım fakat hediye ettikleri 30 liralık park sensörünü dışarda taktırın bizim elemanlar beceremiyor montajı dediklerinde soğudum gitmeyi istemiyorum ama başka alternatif bulamazsam gideceğim mecburen.   Buluşmaya gelmeyi çok istiyorum ama şu an eksik elemanla çalışıyoruz birimde gelebilecek miyim bilmiyorum ama inş. gelirim.

ben geçen ay girdiğimde hepsi değişti  682 tl verdim aracım dizel bu arada 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu gün servislerden araya tanıdık sokarak fiyat aldım en düşük 400 yaparız dediler (yağ değişimi yağ filtresi hava filtresi) bir de buji değişimini itelemek istediler kabul etmedim fiyat 400 TL sanayideki ustamla birlikte gittik onun aynı malzemelere bana verdiği fiyat 150 TL

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fuat Bey ben cumartesi Doğucandaydım.El değiştirdiği doğru.Şuan Adana Ford servisinden 2 usta daha getirmiş yeni sahibi.Serviste ilgi ve alaka çok iyiydi.Ayrıca ben Muştan özellikle o servis için Tatvana gittim.Ben Muş-Trabzon-Van ve Tatvan servislerini gördüm.En iyisi Tatvandı.Bina olarak değil ama kalite olarak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...

hocam ben de ercişteyim aracımı 130bin bakımı için servise götüreceğim. acaba hangi servisi seçtiniz ve memnun kaldınız mı? çünkü ufak tefek arızalar var onları da göstereceğim fakat buralarda güven konusunda sıkıntı yaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.