Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Şeker Kırmızı Ecoboost St Oldu...

Önerilen Mesajlar

Hiç gördün mü alleesen şunun gerçek halini. Bence tamponla oynanmamalı... Zevkler konuşuyor :zha: 

yoo görmedim :)

ama bakıyoruz işte internet diye bişi var, sizin köyde pardon kampüs de yok mu? :)

şakası bir yana... serdarın aracı tabi ki çok güzel, ama ortasında plakalık olmayan ST ızgaralar daha bir güzel (vahşi) oluyor. @Serdar yaman da istiyor aslında bir kaç yerden baktık getirtebilir miyiz diye ama henüz bulamadık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Eeee herkesin zevki bir olsaydı, profesyoneller nasıl para kazanacaktı :D Zevksiz işte... Balık ağızlı focus'u beğeniyorsun yani... brehhh

hmm buradan ST'yi sevmediğini öğrenmiş oldum :) 

@Doğan Kurban ı bu piyasadan silersek yedek parça olayında ciddi bir kriz yaşanır :)

hadi şu pazar günü gelsin ya...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hmm buradan ST'yi sevmediğini öğrenmiş oldum :) 

@Doğan Kurban ı bu piyasadan silersek yedek parça olayında ciddi bir kriz yaşanır :)

Eski ST için öyle evet :yeah: Bunları 2011/2 başlıklarından da öğrenebilirsin :D Yazılarımız/fikirlerimiz duruyor her zaman.
Kurban Style silinmez, adam merhametli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunları 2011/2 başlıklarından da öğrenebilirsin :D .

Şaka yapıyorsun dimi :smiley2k:

@Doğan Kurban o bir efsane... kısmetse ileride otosan "ışıklandırma, süsleme, kromaj" ekibinin başına geçecek, az kaldı içeriden yol yapıyorum ona :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hmm buradan ST'yi sevmediğini öğrenmiş oldum [emoji4] 

@Doğan Kurban ı bu piyasadan silersek yedek parça olayında ciddi bir kriz yaşanır [emoji4]

Beyaz zemin tit x farlarını oiyasaya sürüyorum. 500 tl den. Ha ha.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakalayabileceğini düşünmene çok güldüm ha ha ha. Seni gidi atmosferik seni. Ama taktir ettim seni hala umudun var emoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

%25 gibi bir süprizde ben yapabilirim işlerin durumuna göre kısmet bakalım yazdırmaya gitmem lazım istanbula mekanik herşey tamam gibi ...ufak işler kaldı artık ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

%25 gibi bir süprizde ben yapabilirim işlerin durumuna göre kısmet bakalım yazdırmaya gitmem lazım istanbula mekanik herşey tamam gibi ...ufak işler kaldı artık ...

Gel gel. Fener motel yerini ayırt. Cumartesi sabah 7 de kentparktan teker döner.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.